Газета по-надвірнянськи
 

У «Просвіті» чують сокровенне

10 лютого 2012, 11:43 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 1,877 переглядів

Дуже прикро читати у Вашій газеті від 27 січня 2012 р. («На чий млин ллємо воду, панове», № 7-9) про те, що нашій молоді, дітям, студентам, які приїж­джають на вихідні дні, забороняють проводити танці у вишиванці у нашій рідній «Просвіті» у Надвірній.

Наші онуки-студенти відвідують ці танці дійсно вбраними у вишиванки. Ми гордимося тим, що вони разом з іншими молодими людьми, яких так багато у нашій «Просвіті», направду чують там щось сокровенне українське. Там танцює елітна молодь, яка зберігає українські народні традиції, танцює під національну українську музику. Це дійсно танці в українському стилі, а не такі, якими захоплюється молодь у різних клубах нерідко у нетверезому стані, та ще й із наркотичними засобами.

Просимо депутатів обласної, районної, міської рад, нашу районну та міську владу від імені багатьох батьків дітей нашої Надвірнянщини зберегти це приміщення для нашої української молоді. Приміщення «Просвіти» збудоване нашими дідами і батьками, котрі вносили свою лепту. Державна організація повинна мати державне приміщення, а «Просвіта» має служити нашим дітям, онукам, правнукам, і нам, пенсіонерам, які спостерігатимуть, як проводить танці у вишиванці наша українська молодь.

За дорученням

Магдалина ДЕМЯНЧУК,

Михайлина БАСАЙ,

м. Надвірна.

2 коментарі

2 коментарі до “У «Просвіті» чують сокровенне”

  1. Надвірнянець коментує:

    … танцює елітна молодь. А де має танцювати “не еліта” ???

  2. Любомир студент коментує:

    Сподобалися слова коментаря Ярослава до публікації “Відкрита відповідь”:

    “так як будівля під назвою «Просвіта» належить усій Надвірнянській громаді, а не сину Лазорка, дочці Ковалюк, онуку Котів… – Ще раз наголошую, не одній ГО «Молода Просвіта», а Надвірнянській громаді”

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!