Газета по-надвірнянськи
 

Виконання залежить від фінансування

27 лютого 2012, 10:45 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 867 переглядів

Обговорення цільових програм запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань, а також імунопрофілактики й захисту населення від інфекційних недуг були в центрі зору депутатів на засіданні комісії з питань охорони здоров`я та соціального захисту населення. Її голова Василь Монастирецький та куратор комісії начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради Богдан Клим`юк зосередили увагу колег на основних моментах цих важливих документів і, передусім, їх фінансовій складовій.

Адже не таємниця, що успішність реалізації програм безпосередньо залежить від наявності достатніх коштів у скарбниці району. Про особливу актуальність усіх передбачених у програмах заходів, спрямованих на покращення профілактики та надання медичних послуг краянам, зокрема, у площині задекларованих Урядом реформ вітчизняної медичної галузі говорили депутати Віра Нагорняк, Ігор Андруняк, Любов Колінко, Василь Мельник. Авторитетну думку з питань імунопрофілактики висловив Василь Монастирецький: нині ефективність профілактичних щеплень залежить від якості імунобіологічних препаратів, на що, у свою чергу, впливає чимало факторів, один із основних який – дотримання відповідного температурного режиму, починаючи від транспортування вакцин і до умов їх зберігання.

Ці програми, а також три регіональні (про підтримку дітей-сиріт, розвиток первинної медичної допомоги та донорства) повинна затвердити одинадцята сесія районної ради. Власне, у матеріали сесії депутати вчитувались досить прискіпливо. На виниклі запитання, скажімо, під час обговорення виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2011 р. вичерпну відповідь тримав Богдан Клим`юк.

Члени профільної комісії обмінялися думками з приводу пошуку приміщення для облаштування реабілітаційного дитячого центру, а також стосовно інших важливих проблем територіальної громади району.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!