Газета по-надвірнянськи
 

Змінився алгоритм перерахунку

17 лютого 2012, 12:23 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 706 переглядів

Платників податків, які бажають скористатись правом на податкову знижку, цікавить питання змін у подачі документів для здійснення перерахунку.

Цього року декларування доходів громадян проходить тільки з урахуванням Податкового кодексу України. Змінився алгоритм проведення перерахунку щодо визначення суми податку на доходи фізичних осіб для повернення в зв`язку з поданням декларації на отримання податкової знижки.

Для проведення перерахунку необхідно довідку від працедавця (працедавців) про отриману заробітну плату, в якій відображені: сума нарахованої заробітної плати; сума утриманого із нарахованої заробітної плати єдиного соціального внеску; сума податкової соціальної пільги, на яку впродовж року зменшено заробітну плату для визначення бази оподаткування; сума податку на доходи фізичних осіб, утримана з нарахованої заробітної плати.

Додаткова інформація – за тел.: 2-22-79; 2-52-66.

Оксана ПЛІЩУК,

заступник голови Комісії з проведення реорганізації ДПІ в Надвірнянському районі, заступник начальника інспекції-начальник відділу оподаткування юридичних осіб.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!