- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Змінився алгоритм перерахунку

Posted By Модератор On 17.02.2012 @ 12:23 In Економіка | No Comments

Платників податків, які бажають скористатись правом на податкову знижку, цікавить питання змін у подачі документів для здійснення перерахунку.

Цього року декларування доходів громадян проходить тільки з урахуванням Податкового кодексу України. Змінився алгоритм проведення перерахунку щодо визначення суми податку на доходи фізичних осіб для повернення в зв`язку з поданням декларації на отримання податкової знижки.

Для проведення перерахунку необхідно довідку від працедавця (працедавців) про отриману заробітну плату, в якій відображені: сума нарахованої заробітної плати; сума утриманого із нарахованої заробітної плати єдиного соціального внеску; сума податкової соціальної пільги, на яку впродовж року зменшено заробітну плату для визначення бази оподаткування; сума податку на доходи фізичних осіб, утримана з нарахованої заробітної плати.

Додаткова інформація – за тел.: 2-22-79; 2-52-66.

Оксана ПЛІЩУК,

заступник голови Комісії з проведення реорганізації ДПІ в Надвірнянському районі, заступник начальника інспекції-начальник відділу оподаткування юридичних осіб.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/02/zminyvsya-alhorytm-pererahunku/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.