Газета по-надвірнянськи
 

Час до війська

2 березня 2012, 12:05 | Рубрика: Духовність, Україна Версія для друку Версія для друку 744 переглядів

На підставі Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» та Указу Президента України № 1009/2011 від 31.11.2011 р. та відповідно до наказу військового комісара Надвірнянсько-Богородчанського об`єднаного військового комісаріату із 1 квітня по 31 травня 2012 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Явці на призовну дільницю району підлягають усі громадяни України чоловічої статі 1994 р. н., яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також, які народилися у 1987-1993 рр., в яких закінчилася відстрочка від призову, або які не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову службу, зобов`язані прибути на призовну дільницю за адресою м. Надвірна, вул. Шевченка, 96 у встановлений час із документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов`язані прибути до райвійськкомату 15 квітня ц. р. та мати при собі документи, що посвідчують особу.

На підставі Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, у т. ч. навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов`язані відкликати призовників із відряджень для забезпечення своєчасного прибуття на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з`являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

* * *

Про проведення призову громадян Надвірнянського району і Яремчанської міської ради на строкову військову службу та прийняття на військову службу за контрактом у 2012 р. видано спільне розпорядження РДА та Яремчанського міського голови.

Згідно з ним районну призовну комісію очолили співголови: заступник голови РДА Богдана Ковалюк та керуюча справами Яремчанського міськвиконкому Мирослава Польська; їх заступник – військовий комісар Володимир Ярмощук.

З метою організації призовної кампанії відповідні доручення отримали керівники органів місцевого самоврядування, центральної районної лікарні, відділів освіти, культури і туризму РДА, райвідділу УМВС та інші служби району.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!