Газета по-надвірнянськи
 

«День відкритих дверей» у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї-інтернаті або «стороннім вхід дозволено»

23 березня 2012, 12:08 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 1,232 переглядів

Питання розвитку, формування особистості, виховання високих моральних якостей підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти – не тільки надія та радість для своїх батьків, а й гарант самозбереження, здоров’я, патріотизму та процвітання всієї нації.

З ініціативи Надвірнянського районного центру зайнятості 20 березня гостинно відкрив свої двері Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат для учнів 7-8 класів Чорноославської ЗОШ І-ІІІ ст. і шкіл Тлумацького району та Яремчанської міської ради. З метою ознайомлення учнів із навчальним закладом, умовами вступу, навчання, проживання й організували «День відкритих дверей» у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї-інтернаті. Учасників заходу привітала заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Надвірнянського райцентру зайнятості Зоряна Станіщук. Вона, зокрема, зазначила: – Вибір професії – чи не найголовніший фактор того, як складеться Ваша, шановні учні, подальша доля. Професію варто вибирати свідомо, обдумано, враховуючи свої інтереси, нахили, здібності, внутрішні переконання, стан здоров’я, потреби суспільства у кадрах. Тому спеціалісти райцентру зайнятості хочуть допомогти Вам зробити правильний вибір у житті, адже існує багато цікавих, творчих, необхідних професій, одна з яких – професія офіцера.

Вони завчасно визначаються з професією

Заступник директора з військово-спортивної роботи полковник Микола Куцань радо зустрів юних гостей і почав детальну розповідь про перспективи, що відкриває навчання у ліцеї. Побажав, щоб ця зустріч стала для багатьох першим кроком до здобуття в майбутньому престижної військової освіти.

Військове виховання ліцеїстів, – продовжував Микола Никифорович, – здійснюють у процесі виконання ними розпорядку дня шляхом ознайомлення з життям та бойовим навчанням Збройних Сил України, набуття ліцеїстами теоретичних знань і практичних навичок із допризовної підготовки. При цьому враховують необхідність підготовки ліцеїстів до прийняття військової присяги та виконання статутів Збройних Сил.

Коли закінчаться уроки, ліцеїсти мають можливість відві­дувати гуртки художньої самодіяльності та спортивні секції: тхеквондо, атлетична гімнастика, легка атлетика, футбол, оркестр духових інструментів, хоровий, театр-студія «Покрова», ВІА «Кіш», хореографічний, два гуртки інформатики, гурток ремонту побутової техніки. Програмою заходу передбачили своєрідний екскурс територією ліцею. Присутні мали змогу побачити, в яких умовах проживають ліцеїсти, побували в їдальні, бібліотеці, тренажерному залі, на спортивному майданчику.

Ніхто з присутніх не залишився байдужим від побаченого, про що свідчили гарячі зацікавлені погляди 80 школярів із різних куточків нашої області.

Ключовим моментом дня відкритих дверей стало звернення до гостей директора ліцею полковника Миколи Мартинюка. Він пояснив присутнім, що очолюваний ним навчальний заклад є єдиним в області. Особливо цінною є освіта, здобута тут, розповів про перспективи випускників ліцею. Монолог керівника виявився максимально конкретним та переконливим. І на запитання «Хто б хотів уже у вересні цього ж року носити звання ліцеїст?», руку охоче підняло немало юнаків.

Слова подяки керівництву Прикарпатського військово-спор­тивного ліцею-інтернату та фахівцям Надвірнянського райцентру зайнятості висловили профорієнтатори, педагоги і батьки учнів шкіл Тлумацького району та Яремчанської міської ради за надану можливість ознайомити учнів з даним начальним закладом.

Надвірнянський райцентр зайнятості щиро вдячний особисто директорові ліцею полковнику Миколі Мартинюку за тісну співпрацю стосовно профорієнтаційної роботи та заступникові директора з військово-спортивної роботи полковнику Миколі Куцаню за змістовну, цікаву та корисну інформацію про ліцей, яку школярі надовго збережуть у своїй пам’яті.

Зоряна СТАНІЩУК,

заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Надвірнянського райцентру зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!