Газета по-надвірнянськи
 

Домівка, в якій завжди панує усмішка

2 березня 2012, 12:23 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 1,743 переглядів

Ошатний дім подружжя Ганни й Ігоря Стрембецьких прихистив у себе Назара і Наталію Тринчуків і відігрів їхні серця теплом і любов’ю. Як зізнається Ганна Юріївна, ще з часів навчання у Коломийському педагогічному училищі її переслідувала думка узяти на виховання дитину-сироту.

– У 2006 році перейшли жити у новозбудований будинок і це нас підштовхнуло до цього кроку, – розповідає вона. – Добре все зваживши, створили прийомну сім’ю, узявши на виховання в Івано-Франківській школі-інтернаті Назара і його сестру Наталю.

Наталія і Назар вдячні за материнську турботу Ганні Стрембецькій

Як тільки їх побачила, одразу зрозуміла, що я їх люблю, – продовжує Ганна Стрембецька, – ми їх тоді запросили у гості і після цього нам їх віддали на випробувальний термін. Перше знайомство відбувалося у сірих лікарняних стінах, куди діти потрапили із задавненими формами запаленнями. Для нас  була важливою підтримка нашого сина Дмитра.

Ці діти чесно зізнаються, що із нетерпінням очікують його приїзду, бо він навчається на першому курсі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Уся сім’я Стрембецьких зуміла подарувати Назарові і Наталі щасливе дитинство і направити їхню енергію й завзятість у потрібне русло. У дитячо-юнацькій спортивній школі Назар активно займається футболом, з якого вже має перемоги на районному рівні. Є учнем сьомого класу, любить уроки фізкультури, географії, англійської мови і математики. Його ж сестра Наталя захоплюється математикою, англійською мовою, любить малювати. Допомагає мамі готувати і прибирати у домі. У майбутньому хоче стати учителькою. Це життя звичайних дітей із незвичайної родини, котрі своїм життям показують незмірну силу добра і любові.

 – У Надвірнянському районі – п’ять прийомних сімей і вони перебувають під супроводом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (РЦСССДМ). Родина Ігоря і Ганни Стрембецьких була у нас першою, – зазначає головний спеціаліст цього центру Тарас Бортнічук, – і тепер їх ставлять у приклад майбутнім прийомним батькам та запрошують на навчання в обласну соціальну службу.

Консультацію щодо створення прийомної сім’ї можна отримати у РЦСССДМ або за телефоном 2-92-52.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

(текст і світлини)

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!