- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Хто кращий держслужбовець?

Posted By Модератор On 16.03.2012 @ 12:29 In Влада | No Comments

Серед державних службовців ІІ-VІІ категорій проводиться конкурс у номінаціях:

«Кращий керівник» – беруть участь керівники структурних підрозділів, загальний стаж державної служби яких не менше як п’ять років, з них на керівних посадах не менше як два роки.

«Кращий спеціаліст» – загальний стаж державної служби не менш як два роки.

Конкурс проходитиме у три тури: 1-ий – березень-квітень; 2-ий – травень-червень; 3-ій – вересень-жовтень.

Для участі у першому турі державні службовці подають організаційному комітетові такі документи: заяву про участь; копію особової справи державного службовця за формою П-2 ДС; подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу; інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

Переможці першого туру за поданням оргкомітету беруть участь у другому турі, переможці другого – у третьому.

Переможцями у кожній номінації вважають учасників, котрі зайняли перше місце, лауреатами – учасників, які зайняли друге, третє та четверте місця.

Участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець» віднесено до одного із видів підвищення кваліфікації державних службовців.

Детальніша інформація про умови проведення конкурсу – на веб-сайті ГУ державної служби України http://www.guds.gоv.ua [1]; на банері «Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець», на веб-сайті Управ­ління державної служби ГУ державної служби України в облас­ті http://www.guds.gоv.ua/sub/ivfrankovska [2], а також у кадровій службі райдержадміністрації за адресою: м. Надвірна, майдан Шевченка, 33, 3-ій поверх; тел. 2-40-49.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/03/hto-kraschyj-derzhsluzhbovets/

URLs in this post:

[1] http://www.guds.gоv.ua: http://www.guds.gоv.ua

[2] http://www.guds.gоv.ua/sub/ivfrankovska: http://www.guds.gоv.ua/sub/ivfrankovska

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.