Газета по-надвірнянськи
 

Івано-Франківська область – у трійці лідерів!

23 березня 2012, 12:25 | Рубрика: Влада, Новини Версія для друку Версія для друку 889 переглядів

Тижневик «Коментарі» склав новий рейтинг голів облдерж­адміністрацій.  За підсумками трьох кварталів 2011 року лідером рейтингу став голова Вінницької ОДА Микола Джига, на другому – голова Київської ОДА Анатолій  Присяжнюк. «Бронзу» здобув голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк, піднявшись із шостого місця на третє (39,5 бала).

Зокрема, за версією «Коментарів»,  Івано-Франківська область увійшла у «двійку» регіонів з найвищими темпами зростання обороту роздрібної торгівлі і з найнижчою інфляцією. У жовтні 2011 р. Івано-Франківщина продемонструвала  успіхи у приборканні цін: на міських ринках середні ціни на сільгосптовари на 7,5% були нижчими, ніж у жовтні 2010 р., причому ціни на картоплю склали лише 31,6% від рівня жовтня 2010 р., на свіжу капусту – 37,2%.   У числі інших досягнень Івано-Франківщини – третє місце серед регіонів із найнижчою смертністю населення і четверте – серед регіонів з найнижчою заборгованістю із зарплати, а також п’яте місце – по введеному в експлуатацію житла.  Лідерство за темпами зростання промислового виробництва – 36% за три квартали і 32,3% – за підсумками січня-жовтня (щодо аналогічного періоду 2010 р.), при відповідних середньоукраїнських показниках 8,6 і 8,2%, Івано-Франківська область досягнула завдяки калуському «Карпатнафтохіму». Випуск продукції хімічної та нафтохімічної промисловості на Прикарпатті у січні-жовтні 2011-го зріс у 3,2 рази в порівнянні із січнем-жовтнем 2010 р. і в 5,37 рази – у порівнянні із січнем-жовтнем 2009-го.

Водночас посісти ще вищу сходинку в сумарному рейтингу Івано-Франківщині завадили четверте місце серед регіонів щодо вимушеної неповної зайнятості і п’яте – щодо щільності  шкідливих викидів в атмосферу.

У той же час за темпами зростання сільгоспвиробництва область скотилася з третього місця, яке вона займала у першому півріччі, на 12-е за підсумками трьох кварталів 2011 р.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!