Газета по-надвірнянськи
 

Красиві подачі нафтопереробників

30 березня 2012, 11:30 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 754 переглядів

Спортивні майданчики ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» (дир. СДЮШ ОР Роман Теребушка), Надвірнянського коледжу НТУ (дир. Ростислав Нагорний) і Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (дир. Олег Фединяк) приймали у себе матчі традиційного Пасхального турніру із волейболу. Турнір організували відділ у справах сім’ї, молоді та спорту РДА (нач. Тарас Вінтоняк), районна рада ФСТ «Колос» (гол. Василь Масевич) і районна федерація волейболу (гол. Володимир Малєжик).

У турнірі змагалися дев’ять команд, з яких у фінал змагань вийшли – відділ освіти РДА, ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», НГВУ «Надвірнанафтогаз» і смт. Ланчин. Останні дві і розіграли бронзові медалі, сильнішими тут виявилися ланчинці. А «золотий» матч подарував уболівальникам справжню бурю емоцій, перший і другий період упевнено виграла команда відділу освіти РДА, але після цього волейболісти із ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» зуміли вирівняти гру. В останньому п’ятому сеті вони і вирвали перемогу своїх суперників.

Призери змагань нагороджені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, а команда-переможець – перехідним кубком. Турнір із волейболу, в якому взяли участь сільські колективи фізкультури і команди із підприємств району, вирізнявся запеклою боротьбою у кожному матчі. На змаганнях працювала суддівська колегія у складі Василя Масевича, Володимира Малєжика, Василя Гуменюка, Віталія Пуканюка і Богдана Пинчука.

Наш. кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!