- Народна Воля - http://volya.if.ua -

На Прикарпатті створять центр підтримки трудових мігрантів

Posted By Модератор On 12.03.2012 @ 12:57 In Влада,Духовність,Економіка | No Comments

5 березня відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії з питань вивчення стану дотримання прав трудових мігрантів – вихідців з Івано-Франківської області та членів їхніх сімей.

– Наша комісія напрацювала Регіональну цільову програму підтримки трудових мігрантів – вихідців з Івано-Франківської області та членів їх сімей на 2012 рік, – поінформував депутат облради від ВО «Свобода» Руслан Зелик. – У цій програмі чітко розписане фінансування заходів. Комісія намітила календарний план заходів на рік. Зокрема, вирішено створити центр підтримки трудових мігрантів Прикарпаття, який налагоджуватиме співпрацю з громадськими організаціями заробітчан. Також буде створено сайт, на якому максимально інформуватимуть про все, що потрібно знати трудовим мігрантам: як влаштуватися на роботу, поновити візу тощо.

Крім цього, центр підтримки трудових мігрантів сприятиме наповненню бібліотек українських шкіл за кордоном, культурному обміну. На обласному телебаченні «Галичина» започаткують цикл передач про заробітчан і для заробітчан.

Ігор КРАВЧУК.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/03/na-prykarpatti-stvoryat-tsentr-pidtrymky-trudovyh-mihrantiv/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.