Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянщина бібліотечна і «Бібліоміст»: співпраця триває

16 березня 2012, 12:34 | Рубрика: Духовність, Культура Версія для друку Версія для друку 824 переглядів

Минулого року бібліотеки Надвірнянської ЦБС (Пасічнянська, Тисменичанська, Цуцилівська філії) отримали перемогу в конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг  з використанням вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст» (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерство культури України, Фундація Білла і Мелінди Гейтс, УБА).

Із жовтня 2011 р. програма «Бібліоміст» проводить конкурс проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами 3 рази на рік, або раз на 4 місяці. Мета – вироблення та підтримка нових ідей у бібліотечному середовищі, які сприятимуть створенню в бібліотеках комфортних умов користувачам для навчання, отримання необхідної інформації з використанням комп`ютерів та Інтернету. Цьогоріч восьмий раунд конкурсу присвячений темі «Туризм і бібліотеки». Центральна районна бібліотека взяла участь у ньому й увійшла в число переможців.  Згідно із проектом буде створено віртуальну інформаційно-довідкову службу для туристів і туристично-краєзнавчий клуб «BIBLIO TRAVEL CLUB», діяльність якого відображатиметься на веб-сторінці клубу.

У рамках проекту плануємо провести цикл віртуальних подорожей, квест, онлайн конкурси, конференції, скайп-вікторини, організовано навчання екскурсоводів та здійснено заходи щодо популяризації зеленого туризму.

Партнери проекту – Надвірнянський туристично-інформаційний центр, відділ культури і туризму РДА,  міськрайонне товариство охорони пам’яток історії та культури, Музей історії Надвірнянщини, районна газета «Народна Воля», телерадіокомпанія «Надвірна».

Марта КУШНЕРЧУК,

директор централізованої бібліотечної системи.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!