Газета по-надвірнянськи
 

Офірували за покликанням

16 березня 2012, 12:52 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 840 переглядів

Внаслідок різних обставин іграшка в їхньому житті не завжди була атрибутом безтурботного дитинства. Тому так із неприхованою цікавістю та радістю учні початкових класів Надвірнянської школи-інтернату роздивлялися подарунки, що принесли гості. А крім іграшок у пакунках знаходилися ще солодощі, книжки, одяг і взуття.

– Ми хочемо, щоб кожна дитина почувалася захищеною й необділеною турботою та увагою, – сказала педагог-організатор з виховної роботи Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Наталія Буній, під чиєю орудою учнівська молодь цієї школи разом із батьками у рамках благодійної акції «День добрих вчинків» зібрала гостинці для своїх однолітків зі школи-інтернату.

Діти вдячні за подарунки

Після доброго слова подяки від заступника директора з виховної роботи Петра Дутки учні молодших класів за сприяння своїх учителів Надії Стецюри, Роксолани Фокшей, Ольги Гурмак потішили доброчинців віршами про весну та подарували кожному з них власні малюнки.

– Творити добро – основне покликання кожного з нас у цьому житті, – зазначила депутат районної ради (фракція Партії Регіонів) Сюзанна Дем`янчук. Власне вона очолила цей доброчинний десант до школи-інтернату й уточнила: – Суть акції, яку запропонували учнівський та педагогічний колективи ЗОШ № 2, – підтримати щирість і дитячу доброту. Розроблений проект «Твори добро» передбачає допомогу і дітям, і самотнім, перестарілим жителям району. Тож школярі стараються дуже над його втіленняму дію. Почувши про один із напрямків проекту «Подаруй дитині іграшку» я, як мати, не могла стояти осторонь і, маючи за спиною актив райорганізації Партії Регіонів, широкий склад депутатського корпусу регіоналів у сільських, селищних радах, а також у районній і міській раді, відчуваючи підтримку молодіжного крила РО Партії Регіонів, вирішила долучитися до акції. І краяни позитивно відгукнулися, щоб додати дитині яскраву барву в сірому буденному житті.

Серед них, зокрема, учні початкових класів Каміннецької ЗОШ І-ІІ ст. та їхні педагоги Марія Мельницька, Леся Олійник, Галина Перегінчук, а також Василь Гребенюк; надвірнянці Ганна Андрейчук, Дмитро Андрейчук, Олександра Бонда, Віктор Бонда, Оксана Кнігніцька зі Стримби та Володимир Мельник із Волосова, молоді «регіонали» Сергій Чумак і Любомир Кочержук.

Сюзанна Дем`янчук щиро дякує не тільки однопартій­цям, але й керівникам пер­винних парторганізацій на місцях, які працювали з людьми, педагогам шкіл Гвозда, Камінного і безпосередньо керівництву районної парторганізації за їхнє всебічне сприяння. Водночасзапрошує усіх небайдужих людей прилучитися до благодійної акції «Твори добро», котра триває. Заходьте: м. Надвірна, вул. Княгині Ольги, 3, 2-ий поверх, офіс райорганізації Партії Регіонів.

Вл. інф.

Назарій ГРИДЖУК (світлина) «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!