Газета по-надвірнянськи
 

Опіка сільськими школами

12 березня 2012, 12:54 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 768 переглядів

У Назавизівській ЗОШ I-III ст. вирішено проблему внутрішніх вбиралень. Цього домоглися завдяки ініціативі батьківського комітету та підтримці депутатів обласної ради Юрія Дерев’янка та Володимира Хопти (ПП «Фронт Змін»). Проблема внутрішніх туалетів є нагальною для багатьох сільських шкіл і приємно, що у Назавизівській ЗОШ І-ІІІ ст. вона тепер вирішена. Тепер дітям комфортно та тепло.

Відрадно, що внутрішні санвузли мають стати нормою у кожному навчально-освітньому закладі. Це питання вирішують, однак надто повільно.

Депутат обласної ради Юрій Дерев’янко («Фронт Змін») оглядає новий санвузол

Щодо кошторису для встановлення внутрішніх туалетів, то 20 відсотків коштів зібрали завдяки ініціативі батьківського комітету, а решту надав Благодійний фонд Юрія Дерев’янка.

Як розповідає директор школи Ярослав Будзак, робота не забрала багато часу і такі швидкі темпи її виконання стали несподіванкою.

Проте, у школі існує ще цілий ряд невирішених питань: немає їдальні, уроки фізичного виховання проводять надворі – заклад не має спортзалу. Уже 13 років стоїть недобудованим корпус школи, який є просто необхідним для ефективної організації навчально-виховного процесу. На його добудову і повне облаштування потрібно ще майже 8 млн. гривень.

Зараз діти навчаються у цокольному приміщенні школи. Тому фізичний та хімічний кабінети знаходяться у пристосованих приміщеннях, а це ускладнює навчальний процес 170 учнів.

Підвальні приміщення Назавизівської школи I-III ст. – багатофункціональні. Крім навчальних класів, тут функціонує і сільський фельдшерсько-акушерський пункт, працівники якого обслуговують жителів Назавизова та присілка Мирне. За словами дільничної медсестри Тетяни Бойчук, дуже важко працювати в одному приміщенні, коли приходять і вагітні, і мами з немовлятами та інші жителі, які потребують допомоги.

Проблема полягає у фінансуванні. І над цим варто обов`язково подумати. Проте працівники школи і ФАПу, незважаючи на труднощі, продовжують якісно і добросовісно виконувати свої обов’язки.

Ганна КАЗЮК.

 Подяка

Спасибі доброчинній організації – Всеукраїнському благодійному фонду Юрія Дерев`янка за проведення ремонтних робіт у приміщенні харчоблоку у Зеленській ЗОШ І-ІІІ ст. Створені комфортні умови для дітей (50 місць) і підведено воду у харчоблок.

Василь КОСЮК,

директор Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!