- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Опіка сільськими школами

Posted By Модератор On 12.03.2012 @ 12:54 In Новини | No Comments

У Назавизівській ЗОШ I-III ст. вирішено проблему внутрішніх вбиралень. Цього домоглися завдяки ініціативі батьківського комітету та підтримці депутатів обласної ради Юрія Дерев’янка та Володимира Хопти (ПП «Фронт Змін»). Проблема внутрішніх туалетів є нагальною для багатьох сільських шкіл і приємно, що у Назавизівській ЗОШ І-ІІІ ст. вона тепер вирішена. Тепер дітям комфортно та тепло.

Відрадно, що внутрішні санвузли мають стати нормою у кожному навчально-освітньому закладі. Це питання вирішують, однак надто повільно.

[1]

Депутат обласної ради Юрій Дерев’янко («Фронт Змін») оглядає новий санвузол

Щодо кошторису для встановлення внутрішніх туалетів, то 20 відсотків коштів зібрали завдяки ініціативі батьківського комітету, а решту надав Благодійний фонд Юрія Дерев’янка.

Як розповідає директор школи Ярослав Будзак, робота не забрала багато часу і такі швидкі темпи її виконання стали несподіванкою.

Проте, у школі існує ще цілий ряд невирішених питань: немає їдальні, уроки фізичного виховання проводять надворі – заклад не має спортзалу. Уже 13 років стоїть недобудованим корпус школи, який є просто необхідним для ефективної організації навчально-виховного процесу. На його добудову і повне облаштування потрібно ще майже 8 млн. гривень.

Зараз діти навчаються у цокольному приміщенні школи. Тому фізичний та хімічний кабінети знаходяться у пристосованих приміщеннях, а це ускладнює навчальний процес 170 учнів.

Підвальні приміщення Назавизівської школи I-III ст. – багатофункціональні. Крім навчальних класів, тут функціонує і сільський фельдшерсько-акушерський пункт, працівники якого обслуговують жителів Назавизова та присілка Мирне. За словами дільничної медсестри Тетяни Бойчук, дуже важко працювати в одному приміщенні, коли приходять і вагітні, і мами з немовлятами та інші жителі, які потребують допомоги.

Проблема полягає у фінансуванні. І над цим варто обов`язково подумати. Проте працівники школи і ФАПу, незважаючи на труднощі, продовжують якісно і добросовісно виконувати свої обов’язки.

Ганна КАЗЮК.

 Подяка

Спасибі доброчинній організації – Всеукраїнському благодійному фонду Юрія Дерев`янка за проведення ремонтних робіт у приміщенні харчоблоку у Зеленській ЗОШ І-ІІІ ст. Створені комфортні умови для дітей (50 місць) і підведено воду у харчоблок.

Василь КОСЮК,

директор Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/03/opika-silskymy-shkolamy/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/03/derevianko.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.