Газета по-надвірнянськи
 

Перемоги юних боксерів

30 березня 2012, 11:32 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 919 переглядів

В Івано-Франківську з 16 до 18 березня у чем­піонаті області з боксу серед школярів 1996-1997 р. н. виступали боксери СДЮШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Павло Микитин у ваговій категорії70 кгпосів перше місце. Першість здобули також Степан Заяць (80 кг) та Олександр Яковенко (57 кг). На другому місці – Роман Кузьмич (63 кг), Віталій Вороненко (67 кг), Микола Сенетович (70 кг). Треті місця вибороли: Василь Голіней (48 кг) та Іван Йосипенко (60 кг).

* * *

У Надвірній пройшов чемпіонат Івано-Франківської області із боксу серед молоді 1994-1995 р.н. У ньому змагалися спортсмени із чотирнадцяти команд, вони представляли міста і районні центри Франківщини, були боксери із Львівської області.

Вихованці СДЮШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» колективно-спортивного молодіжного клубу (КСМК) «Едельвейс» проявили справжній чоловічий характер, посівши у заліку перше загальнокомандне місце, завоювавши вісім золотих, дві срібних, і стільки ж бронзових нагород. Спортсменів нагородили грамотами, деяких відзначили за кращу техніку і волю до перемоги.

Переможцями стали Михайло Струк (диплом «За волю до перемоги») і Олег Шльомак (студенти Івано-Франківського коледжу фізичного виховання), Назар Поварчук (диплом «За кращу техніку»), Михайло Іваха, Анатолій Іваха, Володимир Сенеджук (навчаються у Надвірнянському коледжі НТУ), Мухамадрасул Сарімсаков і Сергій Семенчук із Прикарпатського військово-спортивного ліцею. Другими стали Богдан Гілевич і Дмитро Трошин, третіми – Володимир Савчук і Дмитро Гаврилов (усі із Надвірнянського коледжу НТУ).

Вихованці і колектив СДЮШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» КСМК «Едельвейс» висловлюють слова вдячності керівництву ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», НГВУ «Надвірнанафтогаз» і ПАТ «Укрнафта», Надвірнянській райдержадміністрації і міській раді за опіку над спорудами школи, тренажерами, залами для тренувань. Посильну допомогу у розвитку боксу надають і підприємці: Олег Сегін, Андрій Голинський, Ігор Голинський, Ігор Штогрин, Володимир Нагорний, Іван Микитюк, депутати обласної ради Юрій Дерев`янко і Володимир Хопта та їхня команда.

Назар МАРТИНЮК,

тренер-викладач з боксу.

Віктор ГРИГОРИШАК,

керівник КСМК «Едельвейс».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!