Газета по-надвірнянськи
 

«Податки очима дітей»

2 березня 2012, 12:13 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 1,677 переглядів

Податкова служба України, окрім наповнення державної скарбниці, дбає і про формування економічної культури підростаючого покоління. Це і засвідчив конкурс «Податки очима дітей», учасники якого прекрасно усвідомлюють суть відрахувань, важливість їх сплати, адже це – основа формування бюджету і розвитку соціальної сфери.

Юні художники мають і певні здобутки на ІІ обласному етапі конкурсу: Анна-Марія Гаврилюк була другою серед творів художнього мистецтва, а серед декоративно-прикладного – Анатолій Микитин став третім. Учениця Надвірнянської художньої школи Юлія Типусяк відпочивала у дитячому таборі «Маяк» і відвідала церемонію нагородження переможців дев’ятого конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей».

У цьогорічному, у віці 9-11 років, призові місця розподілилися так: перша – Анна-Марія Гаврилюк, другий – Павло Дем`янчук, третя – Юлія Мілінчук і лауреат конкурсу Богдана Лацко, а у номінації 12-15 років – Розаліна Йовни, Василь Дисько, Марія Петруняк і Олена Петрущак відповідно. Серед творів декоративно-прикладного мистецтва від дев’яти до одинадцяти років переможцями стали – Соломія Бойко, Уляна Кузьмич, Роксолана Лахва, Ольга Віфлінзідер, а у віковій категорії 12-15 р. – Анатолій Микитин, Юлія Типусяк, Іванна Лавра і Тетяна Ніколін.

Учасникам і переможцям конкурсу бажаємо творчих успіхів, наснаги, миру і злагоди. Запрошуємо до участі у ювілейному десятому конкурсі дитячої творчості «Податки очима дітей».

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!