- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Податки очима учнів і вчителів

Posted By Модератор On 30.03.2012 @ 11:29 In Економіка | 2 Comments

Уже багато років у Надвірнянському районі працює постійно діючий районний семінар учителів основ економіки, який організовує досвідчений фахівець, заступник директора Надвірнянської школи-інтернату М. О. Вінтоняк.

Днями відбувся семінар вчителів економіки у Делятинській ЗОШ I-III ст. № 3 за участі першого заступника начальника ДПІ в Надвірнянському районі Мирослави Гринчук та завідувача сектора взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Марії Купчак.

Директор школи Василь Микицей провів екскурс в історію створення містечка, на території якого знаходиться Делятинська ЗОШ № 3. Із гордістю відзначив, що рівень знань випускників школи дає їм право навчатись у ВНЗ.

Досвідчений педагог Валентина Петріщак провела урок із використанням інноваційних технологій на тему «Податки і доходи держави». 11-класники презентували цікаво розроблені ними проекти: «Історія виникнення податків», «Види оподаткування», «Функції податків». Досконале володіння комп`ютером дало змогу учням за допомогою слайд-шоу продемонструвати знання предмету «Економіка». Після кожної презентації Валентина Петріщак наголошувала на важливості тих чи інших термінів, визначень із даної тематики.

Мирослава Гринчук розповіла про сучасну податкову службу та завдання, які стоять перед органами ДПС, ознайомила з основними етапами її створення. Результатом розвитку податкової служби стало прийняття Податкового кодексу України, який вступив у дію з 1 січня 2011 р. Податкова служба не тільки забезпечує наповнення державної скарбниці, а й бере активну участь у формуванні економічної культури підростаючого покоління – майбутніх платників податків. Свідченням цього є заходи, які проводять працівники ДПІ за погодженням із відділом освіти РДА. Вона також підкреслила високий рівень знань учнів із економіки і наголосила, що із 1 січня до 1 травня ц. р. декларують доходи громадян, з яких торік не сплачено податок. Гордістю податкової служби є Національний університет державної податкової служби України в м. Ірпінь, для кращого сприйняття і розуміння податків ДПС України створено мультфільм «Місто мрії».

Податківці відповіли на запитання випускників і вчителів. Учні разом із вчителями, методистами відділу освіти переглянули мультфільм «Місто мрії».

Михайло СЕМКІЯШ,

методист відділу освіти РДА.


2 Comments (Open | Close)

2 Comments To "Податки очима учнів і вчителів"

#1 Comment By Іван On 07.04.2012 @ 21:50

Привіт. Я хотів би дізнатись чи є у вас фотографії з цього семінару. Я один із учнів 11-го го класу і був там присутній. Фотографії потрібні для нашого шкільного сайту який я нещодавно відкрив(1 тиждень тому).Дякую за увагу)))

#2 Comment By Модератор On 01.06.2012 @ 10:40

Фото, на жаль, не маємо.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/03/podatky-ochyma-uchniv-i-vchyteliv/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.