Газета по-надвірнянськи
 

Повідомлення про проведення конкурсу

2 березня 2012, 12:03 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 795 переглядів

Надвірнянська міська рада проводить конкурс проектів із вирішення проблем розвитку молоді міста Надвірна. Основні напрямки проектів, за якими розробляють проекти:

Напрям 1. Попередження негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі. Пропаганда здорового способу життя. Оздоровлення дітей та молоді.

Напрям 2. Формування лідерських якостей дітей та молоді, заохочення їх до активної участі у суспільних процесах. Громадянське та патріотичне виховання дітей, підлітків та молоді, розвиток громадської свідомості.

Напрям 3. Підтримка молодіжного підприємництва.

Напрям 4. Зміцнення інституту сім’ї, подолання негативної демографічної тенденції в Україні. Попередження насильства в сім’ї, протидія торгівлі людьми, сприяння впровадженню гендерної рівності в суспільстві.

Напрям 5. Розвиток фізичної культури та спорту.

Напрям 6. Екологічне виховання та освіта, участь у вирішенні місцевих екологічних проблем.

Сума фінансування у 2012 році складає 10000 грн. Максимальне фінансування одного проекту 2000 грн.

Вимоги до учасників конкурсу:

- бути зареєстрованою організацією в установленому порядку і здійснювати діяльність на території Надвірнянського району;

- мати статус неприбутковості;

- бути прямо відповідальним за підготовку й управління проектною діяльністю разом із партнерами, а не діяти як посередник.

Не можуть бути учасниками Конкурсу фізичні особи, політичні партії та релігійні організації.

З умовами конкурсу та вимогами до документів можна ознайомитись на інформаційному стенді у міській раді та на сайті газети «Народна Воля». Реєстрація проектів та одержання додаткової інформації – у каб. 5 міської ради, тел. 2-55-40. Терміни подачі документів із 2 по 30 березня 2012 року. Підбиття підсумків конкурсу та визначення переможців відбудеться до 19 квітня.

Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!