Газета по-надвірнянськи
 

Прекрасна половина надвірнянських нафтовиків ув обіймах музики, пісень, шани і любові

16 березня 2012, 13:33 | Рубрика: Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 1,853 переглядів

НГВУ «Надвірнанафтогаз» – одне із найбільших підприємств Надвірнянського району, на якому трудяться майже 400 представниць прекрасної половини людства. У всіх без винятку структурних підрозділах цього колективу працюють чарівні, милі жінки. В окремих підрозділах їх – 95 відсотків: найбільше в апараті управління – 87 жінок, цеху робітничого постачання – 61, житлово-ремонтно-експлуатаційній дільниці – 38. Саме вони, жінки, несуть позитивну енергію в колектив, від якої життя підприємства наповнюється яскравими барвами.

Вшановуючи своїх чарівних колег, чоловіки НГВУ «Надвірнанафтогаз» у переддень 8 Березня подарували їм щирі вітання та чудову концертну програму. При вході у будинок культури НГВУ «Надвірнанафтогаз» кожній представниці прекрасної частини людства дарували квіточку і ніжно цілували у щічку. Викликали замилування виставка світлин Романа Глодана та Мирона Грушецького (майже 70 фотопортретів працівниць підприємства). Ці художні роботи відобразили красу, чарівність, ніжність жінки, на якій усміхалися чарівні працівниці, а також художні роботи Олега Замори і музичний супровід камерного струнного оркестру обласної філармонії.

– Фотовиставка є підтвердженням того, що саме у нашому трудовому колективі працюють найвродливіші, найніжніші жінки, – сказав начальник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимир Чуприна. – Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, кохання, пов`язане із жінкою. Жінка – найдорожче, що є у житті справжнього чоловіка. Жінка є охоронцем домашнього вогнища, берегиня роду, – зазначив у своєму вітанні керівник підприємства.

Вітаючи від імені чоловіків колективу чарівних колег, яких на підприємстві працює 397 та ще 380 перебувають на заслуженому відпочинку, він зазначив, що саме вони є берегинями колективу нафтогазовидобувного управління. Подякував жінкам за їх активну позицію, яка є запорукою зміцнення трудового колективу та успішного виконання планових завдань із видобутку наф­ти та газу.

Володимир Чуприна  у вітальному слові наголосив, що керівництво ПАТ «Укрнафта», оцінюючи вагомий внесок жінок у виробничі програми та розвиток нафтової промисловості, з нагоди Міжнародного жіночого дня преміювало усіх жінок підрозділів товариства та виплатило матеріальну допомогу усім жінкам, які мають статус пенсіонера ПАТ «Укрнафта».

Керівник підприємства від щирої душі за дорученням чоловіків колективу побажав жінкам родинного затишку, любові та здоров`я, щоб на їх честь розквітали квіти та лунала музика. Передав по телефону свої найщиріші вітання жінкам-нафтовикам заступник голови-керівник апарату ОДА, депутат обласної ради Роман Струтинський.

Приваблювала святково прикрашена сцена, одна половина якої буяла квітами і там сидів Ангел, в якого майстерно перевтілився Володимир Молдавчук, а в іншій – сіра буденність і Чорт (Олег Ружило)… із газетою. Вони розповідали про жіночий рай і пекло. І заслуховувалась прекрасна половина у таке: «Жінка щаслива сім`єю. Тим, що вона є кохана. Тим, що в родині із нею сонце встає рано-вранці».

«І створив Бог жінку з ребра Адама, додав трішки проміння сонця, засмучену зажуреність місяця. Трепетність лані, лагідного погляду сарни, красу лебедя, покірність голуба, ніжність пуху, чистоту води, легкість повітря»…

…Розпочав свято заслужений артист України Володимир Коваленко, – підполковник у відставці, учасник бойових дій в Афганістані, голова Івано-Франківської обласної організації Асоціації ветеранів МВС України. Наступними на сцену вийшли оперна співачка заслужена артистка України Ольга Велка, гумористичний дует «Кум» із Калуша, жіноче тріо «Ягілочка» у складі Олени Сільчук, Наталії Гурмак і Наталії Байдак. Свої естрадні номери подарували засновниця Івано-Франківської школи східного танцю Ірина Тищенко та мистецький цех «Цертус». Потішили виступами і надвірнянці – квартет «Легіт», заслужена артистка України Ольга Молодій, соліст Віктор Чудновський. Дебютував творчий квартет теперішніх і колишніх працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз» Ольги Молодій, Наталії Байдак, Юрія Партики та Віктора Чудновського.

Нехай же чоловіки, котрі Вас, шановні жінки, оточують на роботі і вдома, не забувають дарувати квіти і носити на руках. Не лише 8 Березня, а щодня. Святкуйте, радійте, молодійте!

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!