Газета по-надвірнянськи
 

Районна партконференція «свободівців»

16 березня 2012, 12:50 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 756 переглядів

4 березня відбулася партійна конференція Надвірнянської районної організації ВО «Свобода», в роботі якої взяли участь голова Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода», Олександр Сич та його заступник, депутат обласної ради Василь Попович.

Голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода», депутат районної ради Михайло Іваночко коротко проаналізував роботу організації за останній рік та зазначив, що цього року нас чекають серйозні випробування – парламентські вибори.

«Свободівці» у Верховній Раді є спасінням для України. Тільки наша потужна фракція зможе зупинити цих знахабнілих мародерів та казнокрадів. Тільки «свободівські» депутати у Верховній раді – це остання надія врятувати Україну від московської навали», – сказав він.

– Основне завдання будь-якої партії, а зокрема і ВО «Свобода» – це боротьба за владу, – сказав Олександр Сич. – І, прийшовши до реальної влади, взявши владу у свої руки, реалізовувати свою партійну програму. Чимало можна говорити про націоналізм та національну державу, про домінування загально­ук­раїнських цінностей, але без реальної влади не матимемо важелів впливу на національне та українське державо­творення. Якщо говорять, що партія прагне до влади, то це і є її основне завдання. Якщо хтось говорить, що їм влади не потрібно, що вони тільки хочуть допомогти людям, то це неправда. Закон України передбачає, що тільки влада – це реальний механізм впливу на добробут людей. Інше питання, хто при владі і які цінності вони сповідують, і чи прагнуть владоможці виконати ті обіцянки, які щоразу дають перед виборами.

Ще спочатку 90-х років була така помилка, яка переросла в небезпеку державну, коли на гребені національного, а іноді романтичного піднесення, дехто казав, що нашій партії влади не потрібно, що ми боремося за владу українського народу. Тоді в боротьбу за владу пропускали когось іншого, а ті собі робили тихенько те, що їм було потрібно. І тепер, через 20 років, українці зрозуміли, що щось не так, не туди пішли, не те будуємо.

Для реалізації всіх засад партійної програми, владу потрібно брати не тільки на рівні сіл та міст, районів та областей – владу потрібно брати державну. Наступним таким рубежем для здобуття реальної влади, власне, і будуть вибори до Верховної ради України восени 2012 року.

– Кожні парламентські вибори проходять так, що всі постійно говорять, що ці вибори дуже важливі як ніколи. Це правда. Тому, що це такий розвиток нашої держави і кожні вибори – це наступна сходинка, наступний етап розвитку демократії. І в кожних виборах є свої небезпеки. Україна нині перебуває в такому стані, як ніколи.

Але нам, українцям, не звикати до важкої праці та до боротьби за нашу Богом дану українську землю. А боротись за свою державу ми мусимо – це наш обов’язок. Хто, як не ми, стане на захист, хто, як не «Свобода», кине виклик цій знахабнілій владі. І українці переможуть та будуть керувати державою для українців, – підкреслив Олександр Сич.

Про це сповістила прес-служба Надвірнянської рай­організації ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!