Газета по-надвірнянськи
 

«Регіонали» провели XIII партійний з’їзд

23 березня 2012, 12:21 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 766 переглядів

У суботу, 17 березня, в Міжнародному виставковому центрі відбувся XIII з’їзд Партії регіонів, в якому взяли участь близько 850 делегатів з усіх куточків України, в тому числі і делегація регіоналів із Прикарпаття, яку очолили народний депутат України, голова Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів Василь Чуднов та голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванок.

Поруч з цим участь у з’їзді взяли представники урядових структур та громадських організацій, народні депутати України, представники дипломатичного корпусу та зарубіжних партій – політичних партнерів Партії регіонів, серед яких: «Єдиної Росії», Групи Прогресивного альянсу соціалістів і демократів (ПАСД) в Європейському парламенті, «Нового Азербайджану», «Процвітаюча Вірменія», Болгарської соціалістичної партії, Народно-демократичної партії «Нур Отан» (Казахстан), Демократичної партії Молдови, Партії справедливості і прогресу Туреччини.

Першим перед делегатами з’їзду виступив Почесний Лідер Партії регіонів, Президент України Вік­тор Янукович. Глава держави особисто представив комплекс своїх соціальних ініціатив, спрямованих на покращення добробуту та матеріального благополуччя кожної української родини.

Запровадження нової соціальної політики, ініційованої та озвученої Президентом України, дозволить у найкоротші строки виправити механізми перерозподілу доходів, подолати глибокий майновий розрив між багатими та бідними і створити ефективну систему захисту людей від соціальних ризиків.

Президент заявив про свою вимогу до Уряду зробити так, щоб через проведення реформ не потерпав жоден громадянин. – Усе, що ми робимо, ми робимо для людей, в цьому – основний зміст наших реформ. Важливою частиною має стати нова соціальна політика. Її формула проста: держава через нові соціальні ініціативи, проголошені 7 березня на розширеному засіданні Уряду, підтримає всіх, хто потребує допомоги, попри всі труднощі та негаразди. Для підприємця підтримка полягає у формуванні сприятливих умов розвитку бізнесу, зміцненні економічних свобод та подоланні тиску на бізнес із боку контролюючих структур. Для бюджетного працівника – вчителя, лікаря – у створенні сучасних закладів, наданні гідної зарплати. Для працівників підприємств – у цивілізованих умовах праці, легалізації доходів, розвитку страхових послуг, підвищенні зарплати, розвитку соціального діалогу. Для митців – у формуванні відкритого гуманітарного простору, розвитку культурних індустрій, для військових – у суттєвому покращенні матеріального стану через проведення реформи безпекового сектора. Особлива увага надаватиметься найбільш вразливим верствам населення: пенсіонерам, інвалідам, ветеранам праці, багатодітним сім’ям. Моя вимога чітка й однозначна: люди не повинні потерпати від реформ, – пояснив Глава держави.

Голова Партії регіонів, Прем’єр-міністр України Микола Азаров виступив з доповіддю про завдання Партії регіонів щодо посилення соціальної та політичної стабілізації суспільства і втілення соціальних ініціатив Президента України на партійному рівні. Кожна партійна організація має розробити свої механізми реалізації соціальної програми Глави держави задля підвищення благополуччя українських громадян, а члени ПР, які працюють у місцевих органах влади, повинні будуть використати ці механізми для швидкого досягнення результату.

Запорукою успіху у цьому процесі, на думку Миколи Азарова, є об’єднання зусиль навколо втілення соціальних ініціатив Президента. Партія регіонів є тією політичною силою, яка завжди об’єднує навколо себе всі конструктивні політичні сили, громадські організації, бізнесові кола та громадян України, яким не байдужа доля держави та щастя кожної української родини. І лише процес єднання навколо головної мети – підвищення добробуту кожного громадянина – може пришвидшити процес проведення реформ.

Саме з метою об’єднання зусиль політичних сил для подальшого розвитку країни відбулося злиття Партії регіонів із політичною партією «Сильна Україна», лідер якої Сергій Тігіпко отримав партійний квиток та був одноголосно обраний заступником голови ПР. Це об’єднання свідчить про спільне бажання разом вирішувати завдання з розбудови успішної країни, де кожен громадянин та кожна родина – захищені, успішні й заможні, повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!