Газета по-надвірнянськи
 

Семінар у Білозорині

2 березня 2012, 12:08 | Рубрика: Культура, Новини Версія для друку Версія для друку 815 переглядів

23 лютого у Білозоринську школу завітали вчителі початкових класів разом із методистом відділу освіти РДА Любов`ю Лисак на семінар учителів початкових класів. Разом із педагогом-організатором діти привітали учасників семінару і побажали натхнення та хорошої праці.

Учитель вищої категорії Олександра Яковлюк давала відкритий інтегрований урок з математики і трудового навчання у другому класі, використовуючи новітні технології – робота з мультимедійною дошкою, виготовлення орігамі та подала дітям хороший дидактичний матеріал.

Учитель вищої категорії Ірина Гунда на відкритому уроці з образотворчого мистецтва у 3-му класі вчила дітей і показувала свою майстерність у технології розписування посуду петриківським розписом. Вона вдало скомпонувала роботу із музичними хвилинками, використавши багато наочних і роздаткових матеріалів.

Підсумувала напружену працю вчителів і дітей учитель 1-ї категорії Ганна Шкрум, презентувавши виховний захід у 4-му класі на тему: «Дитяча країна хороших манер, радості й сміху», де гості мали змогу відпочити від плідної праці і насолодитись хорошою акторською грою та дзвінкістю дитячих голосів, котрі гарно співали і весело сміялись.

Висловлюю подяку вчителям і бажаю в майбутньому творчих злетів та наснаги у роботі.

Василь КРИЧОВСЬКИЙ,

голова профкому Білозоринської ЗОШ І-ІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!