Газета по-надвірнянськи
 

Сергій Ємельянчук – головний лікар ЦРЛ Надвірнянського району

16 березня 2012, 13:17 | Рубрика: Влада, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 1,905 переглядів

Згідно з розпорядженням голови РДА від 5 березня ц. р. за погодженням з головним управлінням охорони здоров`я ОДА головним лікарем центральної районної лікарні Надвірнянського району із 6 березня призначено Сергія Васильовича Ємельянчука.

Голова РДА Володимир Калічко спільно з головою районної ради Василем Поповичем і начальником головного управління охорони здоров`я ОДА Миколою Олінійчуком 6 березня представив новопризначеного головного лікаря ЦРЛ завідувачам відділеннями ЦРЛ, головним лікарям лікарських амбулаторій, старшим медсестрам та іншим представникам медзакладів Надвірнянщини. Керівники району й облуправління охорони здоров`я привітали і побажали Сергію Ємельянчуку плідної праці та наснаги у роботі.

Сергій Ємельянчук народився 1 лютого1976 р. Закінчив Тернопільську медичну академію в 2002 р., після того – інтернатуру з анестезіології на базі Надвірнянської ЦРЛ. Працював лікарем-анестезіологом відділу анестезіології та інтенсивної терапії ЦРЛ. Із листопада 2010-го – заступник головного лікаря з лікувальної роботи.

Одружений. Дружина працює дільничним терапевтом Надвірнянської райполіклініки. Виховують доньку та сина.

Попередній керівник медицини району Ярослав Ісопенко звільнений із посади згідно з поданою заявою і працює лікарем-хірургом хірургічного відділення Надвірнянської центральної райлікарні.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!