Газета по-надвірнянськи
 

Створена районна комісія Конкурсу

23 березня 2012, 12:27 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 783 переглядів

На виконання рішення обласної ради від 30 грудня 2011 р. № 385-12/2011 «Про доповнення до рішення обласної ради від 04.01.2011 № 40-2/2011 «Про Програму розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2011-2015 роки» відповідно до положень про обласні конкурси «Краща етнокультурна громада», «Громада кращого довкілля» та «Краща спортивна громада» голова районної ради Василь Попович своїм розпорядженням від 15 березня 2012 р. № 16-р створив районну комісію Конкурсу для проведення першого етапу обласних конкурсів серед органів місцевого самоврядування сіл, селищ району та міста Надвірна.

До її складу ввійшли: Іван Степник – заступник голови районної ради; Марія Ди­сько – завідувач протокольної частини виконавчого апарату районної ради; Микола Андрейчук – голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, засобів масової інформації, молодіжної політики, туризму та спорту; Іван Забронський – голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та аграрної політики; Олександр Зварчук – начальник відділу культури і туризму РДА; Тарас Вінтоняк – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА; Віталій Хопта – Зеленський сільський голова.

Районна комісія Конкурсу під час проведення першого етапу обласних конкурсів у Надвірнянському районі відповідно до вимог та положень Конкурсу визначить серед органів місцевого самоврядування сіл і селищ району по три переможці-учасники для участі в другому етапі обласних конкурсів: «Краща етнокультурна громада Гуцульщини», «Громада кращого довкілля» і «Краща спортивна громада», які представлятимуть Надвірнянщину та змагатимуться на обласному рівні серед сільських, селищних і міських рад – учасників Конкурсу.

Органові місцевого самоврядування – переможцеві 2-го етапу обласного конкурсу в номінації «Краща етнокультурна громада Гуцульщини» вручать відповідний диплом Івано-Франківської обласної ради та виділять 100 тис. грн. з обласного бюджету на розвиток територіальної громади відповідно до основних завдань Конкурсу. Переможцям 2-го етапу обласного конкурсу в номінаціях «Громада кращого довкілля» та «Краща спортивна громада»: за перше місце – 100 тис. грн., за друге місце – 75 тис. грн., за третє – 50 тис. грн. та відповідні дипломи Івано-Франківської обласної ради.

Заяви від органів місцевого самоврядування сіл та селищ району на участь в обласних Конкурсах прийматимуть до 1 вересня 2012 р. за адресою: м. Надвірна, майдан Шевченка, 33, приміщення районної ради, кабінет 14.

Для отримання консультацій та детальної інформації щодо вимог, правильності оформлення заяв встановленої форми для участі у першому етапі обласних Конкурсів «Краща етнокультурна громада», «Громада кращого довкілля» та «Краща спортивна громада» звертайтесь за тел. 2-50-81.

Василь АНДРЕЙЧУК,

радник голови районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!