Газета по-надвірнянськи
 

У гості з подарунками

30 березня 2012, 11:27 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 778 переглядів

Надвірнянська ЗОШ-інтернат I-III ст. відкрита 1 березня 1961 року. Із болем у душі дивимось на те, що вже понад півстоліття є кому мешкати в стінах школи. Додає оптимізму лише те, що поруч із цими дітьми є добрі та чуйні працівники інтернату. Попри всі фінансові та побутові проблеми школи колектив наполегливо трудиться і на юній творчій ниві – проводить багато заходів, які з радістю відвідує керівний склад НМТ «Милосердний Самарянин».

У березні школа святкувала 51-у річницю. Як зазвичай, педагогічний колектив разом із вихованцями готувалися до цієї події. Хоч свято не вдалось провести маштабно через аварійний стан актового залу, воно все ж відбулось.

Зраділа малеча новим іграшкам

Надвірнянське молодіжне товариство «Милосердний Самарянин» у рамках благодійної акції «Подаруй іграшку сироті» вручили зібрані надвірнянцями іграшки учням школи-інтернату.

Висловлюємо щиру подяку за співпрацю директорові Мирославу Карпенюку та заступнику директора з виховної роботи Петрові Дудці, які своєю наполегливою працею згуртовують педагогічний та учнівський колективи в одну дружню родину, членом якої стало і товариство «Милосердний Самарянин».

Сергій ГРИНЬКІВ,

голова товариства «Милосердний Самарянин».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!