Газета по-надвірнянськи
 

У Пасічній – зимові ігри

16 березня 2012, 12:45 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 756 переглядів

Десятого й одинадцятого березня у селі Пасічна пройшли змагання для сноубордистів і лижників, під назвою «Зимові ігри – 2012».

Під час заїздів у дисциплінах «Слалом-кагалом», «Швидкісний спуск», «Слалом» аматори із Надвірнянського району боролися за призи від туристичного комплексу «Буковель». Відповідно у категоріях найкращі результати продемонстрували Юрій Лісничук та Юрій Рибчинський, Василь Зіник й Юрій Мацьків, Юрій Кисляк і Василь Токарук.

Лижник-аматор на «Зимових іграх-2012»

Ці змагання – проект для сприяння розвитку молодіжного руху на Надвірнянщині. Їхня мета – відкриття нових талантів і підвищення майстерності учасників, – зазначив голова оргкомітету Володимир Гринішак, – це також можливість продемонструвати перспективи розвитку зимових видів спорту на території району, адже дуже мало регіонів, які можуть провести зимові змагання в середині березня на природному снігу.

Організатори змагань, а це Надвірнянський туристично-інформаційний центр та ГО «Студентське братство», висловлюють подяку відділам у справах сім`ї, молоді, спорту, культури і туризму РДА, туристичній агенції «Теві-тур» за підтримку змагань.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!