- Народна Воля - http://volya.if.ua -

У Пасічній – зимові ігри

Posted By Модератор On 16.03.2012 @ 12:45 In Спорт | No Comments

Десятого й одинадцятого березня у селі Пасічна пройшли змагання для сноубордистів і лижників, під назвою «Зимові ігри – 2012».

Під час заїздів у дисциплінах «Слалом-кагалом», «Швидкісний спуск», «Слалом» аматори із Надвірнянського району боролися за призи від туристичного комплексу «Буковель». Відповідно у категоріях найкращі результати продемонстрували Юрій Лісничук та Юрій Рибчинський, Василь Зіник й Юрій Мацьків, Юрій Кисляк і Василь Токарук.

[1]

Лижник-аматор на «Зимових іграх-2012»

Ці змагання – проект для сприяння розвитку молодіжного руху на Надвірнянщині. Їхня мета – відкриття нових талантів і підвищення майстерності учасників, – зазначив голова оргкомітету Володимир Гринішак, – це також можливість продемонструвати перспективи розвитку зимових видів спорту на території району, адже дуже мало регіонів, які можуть провести зимові змагання в середині березня на природному снігу.

Організатори змагань, а це Надвірнянський туристично-інформаційний центр та ГО «Студентське братство», висловлюють подяку відділам у справах сім`ї, молоді, спорту, культури і туризму РДА, туристичній агенції «Теві-тур» за підтримку змагань.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/03/u-pasichnij-zymovi-ihry/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/03/zymoviigry2012_10.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.