Газета по-надвірнянськи
 

У вінок Великому Тарасові

16 березня 2012, 12:56 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 887 переглядів

У районній бібліотеці для дітей ім. Ірини Яцури цікаво пройшов дитячий ранок про Великого Кобзаря з учнями 3-Б класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (класний керівник Світлана Йосипенко). Взяли участь також учні 3-А класу цієї школи.

Діти вбрані у вишиті сорочки. Оформлена книжкова виставка «Шевченко – сяйво незалежної Вкраїни». На вишитому рушнику – портрет Т. Г. Шевченка. Під звучання «Заповіту» зі словами «Давайте повернемось у ті далекі березневі дні 1814 року» розпочали свято. Діти розповідали про дитинство Тараса Шевченка, ознайомились з його біографією, із творчістю, із Тарасом-художником.

Провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей Марія Андрусяк ознайомила із нелегким життям поета. Найактивнішими стали Вікторія Юркевич, Анна Осташук, Оля Загайкевич, Богдана Хлопан, Ірина Антонюк, Ігор Угорчук, Святослав Чабанюк та ін.

Бібліотекарі закликали дітей: «Читайте твори і ваша мова буде багатою, чистою, чарівною, бо українська мова – одна з найкращих мов світу. Учітеся, шануйте батьків, живіть у дружбі, як заповідав Шевченко».

Марія ТКАЧУК,

заступник директора централізованої бібліотечної системи по роботі з дітьми.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!