Газета по-надвірнянськи
 

Відновімо історію спорудження монумента

16 березня 2012, 13:16 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 795 переглядів

Пам’ятний знак «100 років надвірнянській нафті», споруджений 45 років тому. Він є одним із символів міста Над­вірна і став його невід’ємною частиною. Монумент незупинно супроводжує не одне покоління нафтовиків. Він – свідок багатьох подій у трудових колективах підприємств Надвірнянського нафтопромислового району. Звитяжна праця нафтовиків упродовж століття стала основою його змісту.

Нинішнє покоління наф­товиків цікавить історія спорудження монумента. Прагнемо довідатися про авторів, які його створювали, про людей, котрі брали участь у його будівництві. На жаль, про спорудження монумента раніше не описувалося. Багато учасників подій тих років забуті, хоча їхня роль у народженні пам’ятного знака вагома. Тому їх праця не має залишитися забутою.

Колектив та організація ветеранів НГВУ «Надвірнанафтогаз» готують до видання книгу з історії спорудження монумента, про людей, чия праця сприяла його створенню.

Шановні краяни! Просимо Вас надати інформацію щодо обставин проектування та будівництва пам’ятного знака «100 років надвірнянській нафті», відомості про людей, які причетні до його спорудження. Такою інформа­цією можуть стати спогади очевидців, проектна документація, публікації у пресі, фотографії тощо. Закликаємо Вас допомогти відновити справжню історію спорудження монумента та зберегти її для нащадків.

Усі свої повідомлення і документи просимо надсилати за адресою: м. Надвірна, вул. Грушевського, 13, НГВУ «Надвірнанафтогаз» та за тел. (03475) 2-25-24.

Відповідальні за збір інформації:

Грищенко Віктор Вікторович, тел 2-42-66; 067-943-68-29; Спас Андрій Миколайович, тел. 066-843-44-16.

За дорученням колективу НГВУ «Надвірнанафтогаз»

Володимир ЧУПРИНА,

начальник управління.

Мирон ЗІНЯК,

голова ради ветеранів.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!