Газета по-надвірнянськи
 

За досвідом – у Перерісль

23 березня 2012, 12:43 | Рубрика: Влада, Новини Версія для друку Версія для друку 798 переглядів

У Перерослі на базі сільської ради 22 березня відбувся виїзний семінар-практикум для міського, селищних, сільських голів нашого району. У його роботі взяли участь голови: Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк, Надвірнянської РДА Володимир Калічко і районної ради Василь Попович.

Переріслянський сільський голова Василь Непеляк розповів колегам з органів місцевого самоврядування про виконану роботу з благоустрою населеного пункту та взаємодію сільської влади з бюджетними і підприємницькими структурами села. Учасники семінару-практикуму ознайомилися із роботою апарату сільської ради, оглянули лікарську амбулаторію, дошкільний навчальний заклад «Золота рибка», ЗОШ І-ІІІ ст., пекарню, сільський стадіон, місцевий православний храм.

Присутній на семінарі кінорежисер Олег Янчук продемонстрував фільм «Нескорений» (авторський колектив зі створення якого він очолював) про Головнокомандувача, генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. Відповідальні працівники райдержадміністрації та керівники його управлінь і відділів розповіли про реалізацію в їхніх підрозділах соціальних ініціатив, висловлених Президентом України Віктором Януковичем на засіданні Кабміну 7 березня ц. р., а також про порядок доступу до публічної інформації та інші питання.

Детальніше про це – читайте у наступному номері.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!