Газета по-надвірнянськи
 

За крадіжку газу доведеться заплатити

2 березня 2012, 12:02 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 770 переглядів

Донарахувань за самовільні врізки у діючі мережі, пошкодження лічильників та за зривання пломб горе-абонентам не оминути. Адже працівники ПАТ «Івано-Франківськгаз» продовжують активну роботу з виявленя фактів крадіжок газу. Так, протягом 2011 року Надвірнянським УЕГГ виявлено 27 випадків порушень на загальну суму донарахувань понад 143 тис. грн.

Факт порушення споживачами Правил надання населенню послуг із газопостачання зафіксовано уже й цьогоріч. Власник житлового будинку смт. Битків на вул. Шевченка вирішив зекономити на платіжках за спожитий газ шляхом пошкодження лічильника. У відліковий механізм встановив сторонній предмет, який гальмував його роботу. А під час перевірки засобу обліку в лабораторії, у середині приладу виявлено поліетиленову стрічку.

Тепер за свою «ощадливість» абонентові доведеться сплатити. Споживачеві проведено донарахування у сумі понад 5 тис. грн.

Платити за свою необачність доведеться й іншим абонентам, які порушують правила надання послуг із газопостачання, наприклад, за самовільне встановлення газових приладів. Таким споживачам працівники управління газового господарства в чергове нагадують, що такі дії не лише протизаконні, а й можуть створити аварійну ситуацію: призвести до загазованості приміщення і, як наслідок, отруєння чи вибуху. До речі, кілька випадків самовільного підключення опалювальних котлів у висотному секторі цього опалювального сезону виявлено у м. Надвірна, зокрема, споживачами висотних будинків на вул. М. Черемшини та К. Левицького. Наразі таким горе-абонетам відключено газопостачання, яке відновлять лише після виготовлення проектно-технічної документації та відшкодування усіх збитків газовому господарству.

Надвірнянське управління з експлуатації газового господарства.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!