Газета по-надвірнянськи
 

Задекларуйте іноземні доходи

16 березня 2012, 12:25 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 697 переглядів

Порядок оподаткування іноземних доходів встановлено пп.170.11.1 ст.170 Податкового кодексу України: У разі якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, то сума такого доходу включається до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку-їх отримувача, який зобов`язаний подати річну податкову декларацію.

Якщо згідно з нормами міжнародних договорів, згоду на обов`язковість яких надано Верховною Радою України, платник податку може зменшити суму річного оподатковуваного зобов`язання на суму податків, сплачених за кордоном, то такий платник визначає суму такого зменшення за визначеними підставами у річній податковій декларації .

Для отримання права на зменшення суми податкового зобов`язання на суму податку, сплаченого за межами України, платник податку зобов`язаний отримати від державного органу країни, в якій сплачує такий дохід, уповноваженого справляти такий податок, довідку про суму справленого податку, а також про базу його нарахування. Така довідка має бути легалізована консульською установою України у відповідній країні.

При нарахуванні доходів у вигляді валютних цінностей або інших активів, чия вартість є вираженою в іноземній валюті або міжнародних розрахункових одиницях, така вартість перераховується у гривні за валютним (обмінним) курсом Нацбанку України, діючим на момент одержання таких доходів.

Фізичні особи-резиденти України зобов`язані подати річну податкову декларацію до 1 травня 2012 року. Запрошуємо прийти і задекларувати іноземні доходи щоденно із 9-ї до 20-ї год.; у вихідні та святкові дні – із 9-ї до 13-ї год. Консультації за тел.: 2-22-79; 2-52-66; каб. № 5, 11, 14.

Оксана ПЛІЩУК,

в. о. заступника начальника ДПІ в Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!