Газета по-надвірнянськи
 

Захистімо диких тварин разом

16 березня 2012, 12:37 | Рубрика: Природа Версія для друку Версія для друку 806 переглядів

На календарі вже весна, а зима вперто не хоче втрачати свої повноваження, особливо у лісі. Дуже важко в цей час лісовим мешканцям: оленям, козулям, кабанам та іншим копитним.

Єгерська служба ДП «Надвірнянське лісове господарство» намагається у ці дні забезпечити лісових мешканців кормами, зокрема, сіном, кормовими віниками та сіллю. На території лісгоспу облаштували 117 годівниць, солонців та підгодівельних площадок, які регулярно поповнюють кормами.

Єгерська служба, лісова охорона спільно з працівниками райвідділу УМВС та екологічною інспекцією проводять рейди з виявлення випадків браконьєрства. Попри всі заходи, яких вживаємо, їх недостатньо. Сніг, який допадає, спресовується (трамбується) й утворює пласт, по якому легко рухаються вовки і бродячі собаки і в який провалюються копитні тварини і звірі. Знесилені козулі та олені спускаються з гір до людських помешкань, де менший сніг і де є надія на Ваш і наш захист. Люди переважно із розумінням ставляться до нинішнього у природі: захищають диких тварин від собак, перев`язують рани, накладають протези, підгодовують – і за це їм велике спасибі!

Але, на превеликий жаль, трапляються і нелюди-браконьєри, які незважаючи, що в копитних скоро з`явиться потомство, що полювання заборонено на всій території України, на штрафи, піднімають зброю на беззахисних тварин.

Адміністрація ДП «Надвірнянське лісове господарство» звертається до небайдужих людей із проханням допомогти в охороні і захисті диких тварин у цей важкий для них період. Не залишаймось байдужими, шановні краяни.

Василь КОВАЛЮК,

головний лісничий ДП «Надвірнянське лісове господарство».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!