Газета по-надвірнянськи
 

Здолаймо наркоманію разом

12 березня 2012, 12:37 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 803 переглядів

У наш час вседозволеності і розкоші наркоманія стала справжньою чумою ХХІ століття. Розпочинають у підлітковому віці, а з часом ситуація тільки погіршується. Зруйновані сім’ї, деградація наркомана у суспільстві, він бачить перед собою тільки намагання знайти дозу. Відмовитися від цього практично нереально, єдиний шлях – це замісна терапія, котру треба вживати щоденно.

Для соціальної пропаганди здорового способу життя і відмови від куріння, вживання спиртних напоїв і наркотиків, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (РЦСССДМ) організував тематичну зустріч у Надвірнянському коледжі НТУ. Представник громадської організації «Захід-Шанс» (м. Івано-Франківськ) Володимир, котрий є колишнім наркоманом, розповів про негативний вплив зілля на його здоров’я, стосунки у сім`ї і до його слів треба прислухатися. Кожен студент, учень, молодий житель Надвірнянського району повинен твердо усвідомити, що наркотики – це зло і їх не потрібно вживати.

На цьому заході пролунали застереження від начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВС України Мирослава Сулятицького, фельдшера наркологічного кабінету Надвірнянської ЦРЛ Миколи Тарновецького, заступника директора із виховної роботи Надвірнянського коледжу НТУ Галини Савчинець, голови молодіжної адміністрації району Сергія Іроденка. Спеціаліст І категорії РЦСССДМ, секретар комітету боротьби із наркоманією РДА Сергій Чумак зазначив, що попереду зустрічі із учнями загальноосвітніх шкіл Надвірнянщини, на яких розповідатимуть про згубний вплив шкідливих звичок.

– Нехай кожен поставить перед собою запитання варто чи ні, – мовить насамкінець Сергій Чумак, – і якщо цей вибір змусить його задуматися, погляне на свою сім’ю, друзів, матеріальні зручності. І зрозуміє, згубні звички все це погублять і знищать.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!