Газета по-надвірнянськи
 

Звернення депутатської фракції ПП «Фронт Змін» у районній раді

2 березня 2012, 12:46 | Рубрика: Влада, Політика Версія для друку Версія для друку 736 переглядів

До жителів Надвірнянського району

До політичних партій та громадських організацій

Ми стоїмо на порозі передвиборчої кампанії по виборах депутатів до Верховної Ради України. Перед всіма партіями, організаціями ставляться планки, які потрібно долати, завдання, які потрібно виконувати. У всіх претендентів програма передбачає покращення добробуту наших громадян, підвищення рівня життя, створення належних умов для навчання, праці, відпочинку. Всього того, що гарантує Конституція України. В цьому всі єдині. Та в кожного своє бачення, як досягнути поставлених задач і різні методи подолання перешкод на шляху до «світлого майбутнього».

Під час святкування Дня Соборності 22 січня 2012 року на Софійській площі зібралися десятки тисяч українців, щоб засвідчити свою повагу до історії і ще раз доказати, що в українського народу є потужний потенціал та бажання жити достойно в незалежній соборній державі. Символічним є те, що пліч-о-пліч під прапорами різних політичних партій стояли люди з надією та вірою на краще, в перемогу здорового глузду, в єдність України. Єдність не є вигадки окремих лідерів чи політиків, в єдності життєтворча велика непоборна сила. Хто єдність має – той перемагає. Правило історії гласить: за першим разом вона навчає, за другим – неминуче карає. Ми вже отримали добрий урок недотримання єдності, упустивши шанс, якого другий раз може не бути.

Звертаємося до всіх політичних партій, громадських організацій:

у цей напружений час будьмо толерантні в ставленні один до одного, стараймося своїми діями чи бездіяльністю, словами чи мовчанням не завдавати шкоди опонентам, чи тим, хто не підтримує чи не розділяє вашу позицію, возвеличуючи свої дії, не принижуймо чи заперечуймо діяльність інших, уникаймо звинувачень та образ, діймо за принципом взаємоповаги, розвиваймо об’єднання, не розбрат. Велика політика для великих політиків.

У нас має бути одна партія – Надвірнянський район!

Всі політичні сили зобов’язані створити умови для проведення чесних, вільних, демократичних виборів.

Депутатська фракція ПП «Фронт Змін» у районній раді.

(Виголошено головою районної ради Василем Поповичем)

Оприлюднено на ХІ сесії районної ради від 23 лютого ц. р.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!