Газета по-надвірнянськи
 

Звернення щодо відновлення роботи ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»

30 березня 2012, 11:44 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 1,195 переглядів

Президенту України В. Януковичу

Прем’єр-міністру України М. Азарову

Голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації М. Вишиванюку

Голові Івано-Франківської обласної ради О. Сичу

На одинадцятій сесії Надвірнянської районної ради від 23 лютого 2012 р. прийнято рішення щодо підтримки запиту депутатів районної ради щодо скорочення близько 400 працівників ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

За 2011 рік на виробничих потужностях ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» переробили 137,8 тис. тонн нафти. В порівнянні з 2010 роком об’єм переробки нафти зменшився на 51,8 тис.тонн. Причиною цього стали зменшення сировинно-ресурсної бази, постачання нафти на підприємство.

У 2011 році потужності ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» з переробки нафти простояли 319 днів. Частка державного майна у даному підприємстві становить 26%.

Враховуючи те, що ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» є одним із найбільш бюджетоутворюючих підприємств нашого району, значне скорочення відбивається не тільки на звільнених працівниках та їх сім’ях, а й на економіці Української Держави та Надвірнянщини зокрема.

Заробітна плата нафтопереробників – це заробітні плати вчителів, лікарів, працівників культури і соціальної сфери, це значні відрахування у бюджети всіх рівнів, це добробут сімей нафтопереробників нашого району.

Внаслідок скорочення зростає число безробітних, що, в свою чергу, загострює соціальну напругу в районі.

Відповідно до Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» Президентом України Януковичем В. Ф. поставлено завдання з відновлення економічного зростання і модернізації економіки країни, підвищення добробуту українських громадян, ефективності і стабільності соціального захисту.

Враховуючи викладене вище, просимо вжити всіх можливих заходів щодо відновлення роботи ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» і недопущення подальшого скорочення працюючих.

Голова Надвірнянської районної ради

Василь ПОПОВИЧ.

Голова Надвірнянської районної державної адміністрації

Володимир КАЛІЧКО.

20 березня 2012 р.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!