Газета по-надвірнянськи
 

27 травня на Прикарпатті відзначатимуть День Героїв

25 травня 2012, 14:02 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 801 переглядів

Відповідно до спільного розпорядження голови обл­держадміністрації Михайла Вишиванюка та голови обласної ради Олександра Сича, в області «задля належного вшанування пам’яті видатних діячів українського визвольного руху княжої та козацької доби, часів Української революції, визвольних змагань, періоду відродження української державності» у неділю, 27 травня відзначатимуть День Героїв.

Цього дня заплановано проведення заходів у Меморіальному сквері, на Вічевому майдані та у парку імeні Тараса Шевченка в м. Івано-Франківську. У прикарпатських храмах проведуть Богослужіння пам’яті борців за волю і незалежність України. У населених пунктах області підготують тематичні заходи, організують виступи письменників, митців, громадських діячів, покладання вінків та квітів до могил борцям за волю України.

В установах культури області згідно з розпорядженням протягом травня проводитимуть культурно-мистецькі вечори, літературні читання, презентації видань, тематичні експозиції та виставки.

У навчальних закладах краю «задля виховання в молоді поваги до історії українського народу» відбудуться бесіди, лекції, виховні години, просвітницькі акції.

З нагоди відзначення Дня Героїв за участі молодіжних організацій на Прикарпатті проведуть військово-спортивні змагання.

Прес-служба голови ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!