Газета по-надвірнянськи
 

Автоперевезення: комісія продовжить роботу наступного тижня

7 травня 2012, 11:28 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 798 переглядів

У районі триває робота із впорядкування пасажирських автотранспортних перевезень. Минулої п`ятниці у РДА відбулася чергова нарада за участі першого заступника голови ОДА Василя Плав`юка, голови РДА Володимира Калічка, першого заступника голови РДА Степана Іроденка, а також керівників та відповідальних працівників відповідних служб та управлінь області і району, районної та міської рад, представників громадськості, зокрема, ветеранів війни і праці, ради старійшин міста, району та с. Пнів, «Надвірнянської самопомочі», громадсько-політичної координаційної ради, громадської ради при РДА та ін.

Свої міркування з порушеної проблеми висловили представники колективів перевізників, котрі, зокрема, перевозять жителів Надвірнянщини до обласного центру. Всі думки зводились до одного знаменника: автотранспорт повинен відправлятися із вокзалу, де відремонтована типова АЗС № 1 готова до надання таких послуг. Це дозволить ліквідувати всі пристосовані автостанції та інші несанкціоновані місця відправлення пасажирів у Надвірній, розвантажити центр міста, покращити екологічну ситуацію, знизити рівень небезпеки на шляхах міста. Проте цього не роблять, оскільки, як вважають промовці, всі автоперевізники повинні працювати в однакових, рівних умовах і до кожного треба застосовувати однакові вимоги.

Розмова виявилася напруженою, емоційною і дискусійною, що підтвердило доцільність розв`язання питання надання послуг з автоперевезень у комплексі. Три робочі підгрупи, про діяльність яких ми інформували читачів у попередньому номері «Н. В.», зуміли лише напрацювати матеріали з даної проблематики.

– За законом ніхто, на жаль, не хоче працювати, – такий висновок зробив на початку п`ятничної наради перший заступник голови ОДА Василь Плав`юк, маючи на увазі те, що проблему з пасажирськими перевезеннями поки що не вдається розв`язати. З огляду на передвеликодний час, робочі групи відновлять свою діяльність уже наступного тижня.

А тим часом Василь Плав`юк висловив деякі свої міркування й пропозиції. Зокрема, про необхідність розробити схему маршрутів й затвердити її на сесії районної  та міської рад після обговорення на громадських слуханнях. Оскільки «є лобіювання інтересів», то всі питання, пов`язані з наданням ліцензій і т. д., розглядатимуть комісійно. Робочих місць у сфері пасажирських автоперевезень вистачить усім, переконаний представник виконавчої обласної влади. Але має бути жорсткіший підхід та конкуренція. А обласна влада допомагатиме тоді, коли громада активно інформуватиме про стан справ, що власне і відбувається зараз, уточнив Василь Плав`юк.

Під час наради порушено широкий блок інших кричущих проблем життєдіяльності району та міста, окреме доручення розв`язати які перший заступник голови ОДА Василь Плав`юк адресував конкретним відповідальним працівникам.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

13 квітня 2012 р.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!