Газета по-надвірнянськи
 

Дбайте про безпеку дітей

7 травня 2012, 11:21 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 747 переглядів

На сьогодні у нашій державі і, зокрема, в області, склалася тривожна ситуація з травмуванням та загибеллю людей, у т. ч. дітей, внаслідок нещасних випадків. За 3 місяці ц. р. на території Івано-Франківщини зареєстровано 979  пожеж, на яких загинуло 23 особи, серед них – одна малолітня дитина; ще 23 людини отримали травми. Прикро констатувати той факт, що на території області є випадки загибелі дітей внаслідок різного роду назвичайних ситуацій. З початку року в області на водних об’єктах потонуло 2 особи, з них 1 малолітня дитина. Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних і трагічних випадків. І виною цьому – батьківський недогляд. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки у побуті. Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте: ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте – життя Ваших дітей залежить лише від Вас самих!

Управління Держтехногенбезпеки в Івано-Франківській області,Територіальне управління МНС України в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!