Газета по-надвірнянськи
 

Де гаївка луна

4 травня 2012, 11:36 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 771 переглядів

Нехай бринять і пахнуть квіти,

Нехай почує Божий рай,

Як на землі радіють діти

І звеселяють рідний край

У неділю, 22 квітня, на подвір’ї собору Св. Володимира у Надвірній зібралося чимало людей – від маленького до великого. На очах у надвірняців закрутилося справжнє свято – весела музика, конкурси, цікаві подарунки і багато інших розваг. Усе це завдяки товариству «Милосердний Самарянин», для якого вже увійшло у традицію кожного року проводити свято гаївок. Учасників свята нагороджували солодощами, розмальовками та іншими подарунками.

Своїм виступом порадували гостей і церковний хор «Квіти Едему» (кер. Уляна Семенишин) та хор «Осанна» (кер. Михайло Юркевич).

Сподіваємося, свято «Де гаївка луна», яке є нині тради­цією, не забуватимуть майбутні покоління. Товариство на чолі із парохом міста Надвірної, митрофорним протоієрем, деканом Надвірнянського УПЦ Київського Патріархату о. Олегом Траском дякує за підтримку і спонсорську допомогу головному спонсору Т. Білецькому («Домотехніка») й І. Баюрчак («Горизонт»), а також власникам магазинів м. Надвірна «Два в одному», «Сузір’я», «Фантазія», «Іграшки», «Каштан», «Полікрок», «Ольга» і підприємцям ринку, без яких не могло б відбутися свято.

Чекаємо гостей наступного Великодня.

Христос Воскрес!

Ольга П`ЯТИШКІНА,

заступник голови товариства «Милосердний Самарянин».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!