Газета по-надвірнянськи
 

День відкритих дверей у Надвірнянському МНВК

8 травня 2012, 13:17 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 847 переглядів

29 березня 2012 року в Надвірнянському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті (м. Надвірна, вул. Шевченка, 1-б) провели «День відкритих дверей» для учнів 9-х класів шкіл району. Мета – ознайомлення із навчальними можливостями закладу, напрямками діяльності, навчальними профілями, а також допомога у професійному самовизначенні старшокласників. Із привітальний словом до запрошених звернувся директор закладу Омелян Штаєр.

Гостям презентовано всі профілі навчання. Як підсумок завершення цьогорічного навчального процесу присутнім показали виставку учнівських робіт із професії «Різьба по дереву та бересті», колекцію одягу, макети перехресть доріг Надвірної. Майбутні водії показали свої вміння керування автомобілем. Також мали змогу продемонструвати свої здібності з водіння автомобіля і гості. Підсумок зустрічі – практичні вправи, конкурси. Це уможливило зворотній зв’язок й інформацію про плани, перспективи, вподобання 9-класників щодо вибору майбутньої професії.

Захід відвідало близько 120 учнів, класні керівники, вчителі трудового навчання. Начальник відділу освіти РДА Михайло Винник акцентував увагу на важливість профорієнтаційної роботи та професійної підготовки учнів. Гостям роздали інформаційні матеріали про МНВК. У 2012-2013 навчальному році старшокласники матимуть змогу здобувати тут під наставництвом досвідчених вчителів, майстрів робітничі професії водіїв легкових та вантажних автомобілів, трактористів, фахівців з пошиття одягу, різблярів по дереву та бересті, операторів комп’ютерного набору, секретарів керівника та агентів з організації туризму.

Дирекція МНВК рада бачити у стінах закладу в наступному навчальному році школярів, які виявили зацікавленість у здобутті робітничої професії. Інформації про умови навчання у МНВК – за тел. 2-50-57.

Тетяна ГНАТЮК,

методист профорієнтаційної роботи.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!