- Народна Воля - http://volya.if.ua -

До 67-ї річниці Перемоги

Posted By Модератор On 04.05.2012 @ 11:43 In Влада,Духовність | No Comments

На нараді під орудою заступника голови РДА Богдани Ковалюк обговорили питання відзначення в районі 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. У полі зору учасників наради перебували організаційні моменти з проведення заходів, приурочених 9 травню, на майдані Шевченка та у міському парку ім. І. Франка, а також влаштування польової кухні та святкового обіду для ветеранів.

Конкретні доручення адресовані структурним підрозділам районної виконавчої влади, іншим службам та управлінням, а також органам місцевого самоврядування. Зокрема, селищним та сільським головам рекомендовано впорядкувати місця поховань, обелісків, пам`ятників, пам`ятних знаків та прилеглих до них територій, надати разову допомогу ветеранам Великої Вітчизняної війни; організувати в населених пунктах відзначення Дня Перемоги, передбачивши покладання квітів до пам`ятників та пам`ятних знаків, проведення панахид, урочистостей та святкового обіду для ветеранів. Широкий блок рекомендацій адресовано Надвірнянському міському голові Зіновію Андрійовичу.

Фінансовому управлінню РДА доручено вжити заходів для передбачення коштів у районному бюджеті на 2012 рік для фінансування видатків на покращення соціального захисту та життєзабезпечення ветеранів, інвалідів війни, учасників бойових дій та вдів загиблих у Великій Вітчизняній війні.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/05/do-67-ji-richnytsi-peremohy/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.