Газета по-надвірнянськи
 

До відома учасників бойових дій

4 травня 2012, 11:28 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 1,599 переглядів

Видачу учасникам бойових дій (не пенсіонерам Міністерства оборони України) листів-талонів на право одержання проїзних квитків із 50% знижкою їх вартості по Україні проводитимуть у Надвірнянсько-Богородчанському об‘єднаному районному військовому комісаріаті щопонеділка та щочетверга із 9:30 до 17:00 год. ПОЗАЧЕРГОВО.

Для отримання листів-талонів учасник бойових дій подає такі документи: заяву; копію посвідчення учасника бойових дій (при собі мати оригінал даного документа); копію паспорта (1, 2 стор., прописка, при собі мати оригінал даного документа); довідку з управління праці та соціального захисту населення про те, що перебуває на обліку, як учасник бойових дій, що не отримано листів-талонів за місцем проживання (у зв‘язку з тим, що учасники бойових дій одночасно можуть мати статус інваліда війни і в такому випадку листи-талонів на пільговий проїзд видають органи праці та соціального захисту населення за місцем проживання інваліда війни).

Видаватимуть ці талони у Надвірнянсько-Бого­родчанському ОРВК через Івано-Франківський облвійськкомісаріат у згаданому порядку, але в даному випадку завчасно перепрошуємо щодо термінів видачі – у межах 10-ти робочих днів.

Тел. для довідок: (03475) 2-25-37– працює щодня (крім вихідних та святкових днів) із 9-ї до 17-ї год.

Володимир ЯРМОЩУК,

військовий комісар Надвірнянсько-Богородчанського ОРВК, підполковник.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!