Газета по-надвірнянськи
 

Довести собі, що я можу

7 травня 2012, 11:32 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 712 переглядів

Такий життєвий девіз депутата районної ради Ігоря Кипещука, котрий нещодавно був учасником міжнародного турніру із регбі на візках у польському місті Радом. Вашій увазі пропонуємо його розповідь про цей вид спорту, плани на майбутнє і проблеми людей із обмеженими можливостями.

– В активних центрах реабілітації шведи розповіли про такий вид спорту, як регбі на візках.  Він в Україні  з’явився десь три роки тому, – мовить Ігор Кипещук. – До створення команди ми йшли дуже довго, бо наша держава, на жаль не підтримує цей вид спорту. Ми змушені шукати спонсорів, щоб поїхати на змагання, придбати спеціальні візки. Хочу подякувати Європейській партії за те, що у нас повірила і допомогла у поїздці на змагання.

За результатами змагань українська команда із представників Луцька, Шепетівки (Хмельницька обл.), Кривого Рогу (Дніпропетровська обл.), Києва і мене, жителя Назавизова Ігоря Кипещука, зуміла вибороти четверте місце. Цією звитягою спортсмени кваліфікувалися у наступний етап змагань. Протягом турніру у польському місті Радом ми здобули п’ять перемог і зазнали двох поразок. В одній групі з нами змагалися представники Німеччини, Польщі і Швеції. У наступному етапі суперники практично не зміняться, окрім них ще буде італійська команда, яка є переможцем минулорічної першості. Після останнього матчу, коли ми пройшли у наступний етап, мене переповнило почуття радості і гордості, що, незважаючи ні на що, ми цього досягли.

В Україні чомусь люди дивляться на тебе із якоюсь пересторогою, коли ти на візку. А ми – звичайні жителі цього суспільства, зі своїми радощами і турботами. За кордоном для людей на візках створені усі умови для того, щоб вони змогли потрапити у торговий центр, спортивний зал чи в басейн. А в нас поставлять два швелери абияк і це уже називають пандусом.

Мене обрали депутатом Надвірнянської районної ради. Активно працюю і над тим, щоб стати першим надвірнянцем, котрий поїде на Параолімпійські ігри.

Віриться, що у цієї людини із залізним духом і незламною волею усе вдасться. Він є прикладом у тому, що, незважаючи на різні буденні обставини, веде активний громадянський спосіб життя. Колеги-депутати і кожний, хто бажає Ігорю добра і щастя, мають тримати, як мовиться, за нього кулаки, аби усміхнулась нова спортивна вершина.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!