Газета по-надвірнянськи
 

Генеральний план м. Надвірної: враховують інтереси громади

7 травня 2012, 11:27 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 937 переглядів

На громадські слухання з приводу обговорення генерального плану міста Надвірної до міської ради минулої п`ятниці завітали представники громадських організацій, депутати районної і міської рад, небайдужі городяни. Майже кожен з них наочно міг ознайомитися із розгорнутою у сесійному залі картою-схематичним планом генеральної забудови Надвірної та взяти участь у розмові,  яку координував секретар міської ради Тарас Пекарський.

Анонсуючи генплан, міський архітектор Тарас Угринчук зауважив, що під час його розробки намагалися врахувати інтереси територіальної громади з метою облаштування умов для комфортного проживання у Надвірній. Протягом 6 робочих нарад, що передували громадським слуханням, вдалося напрацювати дуже багато, та й власне процедуру розробки генплану запустили ще півдесятка років тому назад. Тарас Угринчук стисло проаналізував основні акценти, зроблені під час розробки генплану й зауважив, що враховано, зокрема, резервні території для розвитку промисловості. У той же час резерву територій для житлового будівництва немає.

Учасники громадських слухань також обговорили питання про охоронні зони промислових гігантів Надвірної; розширення кладовища на вже існуючій території, а в перспективі –  у бік с. Стримба. Заслухано також звернення від керівників ТзОВ «Глобус» Юрія Леніва та ТзОВ «Надвірнянський цегельний завод» Миколи Процика з вимогою залишити місця розташування цих об`єктів за вже існуючими адресами, тобто не переносити їх. Підтримано звернення надвірнян, які зачитала активістка ГО «Надвірнянська самопоміч» Галина Бец, про заборону забудувати охоронну зону р. Бистриця (у мікрорайоні вул. Богуна).

Ці та інші пропозиції, оприлюднені на громадських слуханнях, врахують під час наступного етапу (коректури) генплану міста. Робота над генпланом триває і кожен охочий житель міста може долучитися до його творення.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!