Газета по-надвірнянськи
 

Із майже 500 школярів Прикарпаття найкмітливіші юні пнів`яни

25 травня 2012, 14:05 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 1,202 переглядів

Розумні та ерудовані школярі зійшлися у фіналі обласної інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» в Івано-Франківську, що організував Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка. За право називатися найкмітливішими змагалися 16 команд ( у відбіркових іграх взяли участь 73 команди, а це майже 500 учнів), які представляли школи семи районів Прикарпаття та м. Яремче.

Команда-переможець «5+одна» виборола для своєї школи мультимедійне обладнання (ноутбук, проектор та екран)

Відкрив фінальні змагання співголова Фонду Володимир Грабовецький, побажавши всім учасникам вдалої та цікавої гри, а також наголосивши, що підтримка інтелектуальної молоді та освіти – є пріоритетним напрямом роботи очолюваної благодійної організації.

 Захищали честь школи та показували свою широку обізнаність і логічні здібності команди: Верховинська та Криворівнянська ЗОШ І-ІІІ ст. (Верховинський район), Косівська ЗОШ № 1 та Косівська ЗОШ № 2 (Косівський район), Пнівська та Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст. (Надвірнянський район), Долинський ліцей та Долинська гімназія № 1 (Долинський район), Дзвиняцька ЗОШ та Солотвинський НВК (Богородчанський район), Тисменицька, Липівська, Загвіздянська та Лисецька ЗОШ І-ІІІ ст. (Тисменицький район), Яремчанська ЗОШ № 1 та Микуличинська ЗОШ.

Три тури, по десять запитань у кожному, один бал – одна правильна відповідь, і як підсумок – 24 бали стали результатом переможця. Першість здобула команда «5+ одна» Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст., котра представляла Надвірнянщину. Друге та третє місця посіли команди «Яртінь» (Яремчанська ЗОШ) та «Юніор», що представила Богородчанський район (Дзвиняцька ЗОШ).

Юрій Дерев’янко та Володимир Грабовецький нагороджують команду призерів «Юніор» із Дзвиняцької ЗОШ І-ІІІ ст. Богородчанського району

Фіналістів та переможців турніру нагороджував депутат обласної ради Юрій Дерев’янко – почесні грамоти для всіх учасників, кубки та медалі для призерів та мультимедійний комплекс для переможців. Саме за інтелектуальною молоддю майбутнє України. Дуже приємно, що в нас є така талановита молодь, розумні та ерудовані учні, які змогли на високому рівні представити свою школу, – у цьому переконаний Юрій Дерев’янко.

Ганна КАЗЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!