- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Конкурсна комісія визначила переможця проекту пам’ятника Борцям за волю України у Надвірній

Posted By Модератор On 18.05.2012 @ 12:34 In Влада,Духовність | No Comments

10 травня конкурсна комісія з проведення конкурсу на кращу проектну пропозицію пам’ятника Борцям за волю України у Надвірній завершила розгляд проектів цього пам’ятника.

Після обговорення проектних пропозицій комісія визначила переможця і відповідно до умов конкурсу результати оприлюднять у газеті «Народна Воля» зі світлиною проекту-переможця. Його макет передадуть замовникам конкурсу – Надвірнянським районній раді та районній державній адміністрації для подальшої розробки проектно-кошторисної документації та укладення відповідної угоди з переможцем конкурсу на реалізацію проекту зі спорудження пам’ятника.

Переможець конкурсу готовий врахувати побажання, висловлені громадськістю при обговоренні проектів, пропозиції та зауваження членів конкурсної комісії та членів оргкомітету зі спорудження пам’ятника.

У роботі конкурсної комісії також взяли участь голова районної ради Василь Попович, голова РДА Володимир Калічко та голова громадсько-політичної ради Надвірнянщини Ярослав Лесюк.

Інформація виконавчого апарату районної ради.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/05/konkursna-komisiya-vyznachyla-peremozhtsya-proektu-pamyatnyka-bortsyam-za-volyu-ukrajiny-u-nadvirnij/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.