Газета по-надвірнянськи
 

«Контакт» працює для нас

11 травня 2012, 10:42 | Рубрика: Духовність, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 1,069 переглядів

Київське дослідно-виробниче підприємство «Контакт» Українського товариства глухих займається виробничою діяльністю та створене з метою залучення до виробництва інвалідів зі слуху. На підприємстві працює більше 60% інвалідів.

Підприємство пропонує вироби з пластмаси (таці, відра, сидіння з кришками для унітазів); металево-дротяні вироби (решітки для газових плит, решітки для духовок електричних плит, сушки для посуду, полиці для ванних кімнат, полиці для холодильних шаф, арматурну сітку).

«Контакт» надає послуги з освоєння та виготовлення металево-дротяних виробів під замовлення для закупівлі державними установами та комунальними підприємствами для задоволення їх потреб. Для цього підприємство має конструкторське бюро та інструментальний цех, а також оснащене технологічним обладнанням для електроконтакт­ного зварювання (точкового, стикового, рельєфного), для зварювання в середовищі вуглекислого та інертних газів; обладнанням для штампування, шліфування металів (круглошліфувальне та плоске); для обробки металів (токарне, фрезерне, свердлильне). Тут виконують роботи із фарбування виробів полімерними порошковими фарбами та гальванічному покриттю металевих виробів цинком.

Адреса підприємства «Контакт»:04074, м. Київ, вул. Шахтарська, 9; тел. (044) 430-22-45; 430-24-63 (ф.); 430-26-08; 430-32-62; 432-74-00 (ф.).

Електронна пошта: kоntact@суfrа.nеt

Веб-сторінка: www.kiev-kontact.com.uа

Про це поінформувало керівництво Київського дослідно-виробничого підприємства «Контакт» Українського товариства глухих.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!