Газета по-надвірнянськи
 

Кошти «загубилися» в дорозі?..

18 травня 2012, 12:32 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 726 переглядів

Невизначена ситуація з коштами на ліквідацію наслідків повені змусила Назавизівського сільського голову Володимира Гаврилюка звернутися за підтримкою на засіданні постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, екології та аграрної політики під орудою Івана Забронського за участі радника з питань організаційного забезпечення діяльності постійних комісій, депутатських фракцій та груп Степана Дричака.

Як відомо, літня повінь 2010-го не оминула й Назавизів: тут прорвало дамбу на р. Бистриця Надвірнянська, зруйновано1,5 кмдорожнього шляху, про що свого часу широко розповідав на своїх шпальтах наш часопис. Для ліквідації наслідків стихії того ж року, згадує сільський голова, спільно з обласним управлінням водного господарства розробили проектно-кошторисну документацію, погодили в усіх відповідних інстанціях. «Облводгосп», на чий рахунок мали надійти кошти з Міністерства екології, провів навіть тендер, визначили фірму… Проте, грошей і досі немає. Хоча, за словами керівника органу місцевого самоврядування, він якось прочитав інформацію в одному з номерів обласної газети про те, що уряд, начебто, виділив кошти «Облводгоспу», у т. ч. і на ліквідацію наслідків повені у с. Назавизів. А це понад 2 млн. грн. Жодні наступні звернення сільського голови у різні інстанції з метою одержати чітку відповідь про надходження чи ненадходження такої цільової субвенції з Державного бюджету результату не дали. А тим часом паводок і надалі несе загрозу підтоплення не лише Назавизову, але й сусідньому Фитькову, автодорозі Надвірна-Івано-Франківськ.

Члени комісії вирішили підтримати звернення Назавизівського сільського голови, винісши на сесію районної ради для колективного звернення до Уряду про виділення коштів на спорудження водозахисної дамби у Назавизові.

Депутати рекомендували додатково включити у порядок денний сесії питання про внесення змін до площі с. Заріччя (включивши площу хутора Ровеньки).

На засіданні профільної комісії обговорили листи облуправління Держкомзему й вирішили рекомендувати райдержадміністрації при перегляді бюджету району на 2012 рік передбачити кошти на виконання програми з проведення земельної реформи. Депутати ознайомилися з листом Фонду Держмайна України щодо відновлення роботи ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». У документі сказано, що у статутному фонді підприємства Фонд держмайна має 26 відсотків акцій, проте цьогоріч їхніх представників не обрали до керівних органів – наглядової ради товариства. Тож у Фонді держмайна немає повноважень вплинути на нинішню ситуацію в ПАТ «Наф­тохімік Прикарпаття».

Депутати підтримали лист-звернення свого колеги, члена збірної України з регбі на візках Ігоря Кипещука про фінансове сприяння його участі у спортивних змаганнях у Польщі.

Обговорено широкий спектр інших питань. Активно вносили свої пропозиції, зокрема, депутати Віталій Котляров, Ольга Левицька, Микола Чикачов.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!